Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Poka¿ wyniki od 31 do 38 z 38

W±tek: Trwa³o¶æ i jako¶æ wykonania podzespo³ów w F01/02 - dyskusja

  1. #31
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Sk±d
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Niech Was szlag... Taki OFF TOPIC... Ka¿dy z Was wisi mi piwo na Zlocie za to wydzielanie do nowego tematu :P

  2. #32
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    To masz ode mnie skrzynkê i nie marud¼ juz :D

  3. #33
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar euro_tuned
    Do³±czy³
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Sk±d
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Sebek Zobacz posta
    Czyta³em o tym na niemieckich forach i jest opisane kilka przypadków tego problemu.

    ¯eby bylo ciekawiej, lejace wtryski nie daja zadnych wczesniejszych objawow.
    Sebek daj± objawy. Mianowicie silnik na zimnym d³ugo krêci przy zapalaniu, tak jakby co¶ z rozrusznikiem. Przynajmniej tak mi powiedzieli w BMW Inchape Warszawa.

    Intergron gratulujê auta :) To dobre wygodne auto, z usterkowo¶ci± bywa chyba ró¿nie no ale co zrobiæ.. Ja na razie nie mia³em problemów, oby jak najd³u¿ej.

    Jak mo¿esz to napisz ile zap³aci³e¶ za auto, chyba ¿e to tajemnica to mo¿e byæ na PW :)

    pozdrawiam!!
    Ostatnio edytowane przez euro_tuned ; 24-01-2014 o 21:21

  4. #34
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2013
    Posty
    176
    BMW
    F01 750ix
    Sk±d
    Szydlowiec
    A ile to jest dlugo? U mnie kreci w okolicach 1sek (N63). Aku jest nowe. Misfire pojawia sie tylko na paliwie 95 tylko pod mocnym obciazeniem (kickdown). Zarowno przy 3tys jak przy 5tys obr. Tylko w lewym banku. Do tego bardzo roznie od 1 do 4 cylindrow na raz w roznych konfiguracjach. Tak nie zachowuja sie ani przebijajace cewki zaplonowe, ani swiece, ani wtryskiwacze. Spalanie na trasie wzorcowe. Na autostradzie, tempomat 120km/h komputer pokazuje 8.6l/100km, zwyczajna jazda 12,5l. Straty mocy nie czuje.
    Teoretycznie mozna sie pokusic o stwierdzenie ze wadliwa jest lewa pompa hpf. Tyle ze czujniki cisnienia na lewej i prawej stronie wskazuje to same cisnienia paliwa. Uprzedzam ze sondy lambda sa sprawne. Identyczne wskazania parami. Przeplywomierze to samo.

  5. #35
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar euro_tuned
    Do³±czy³
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Sk±d
    Kraków
    U mnie te¿ max 1 sek to jest ok. Jakby 2-4sek to znaczy, ¿e co¶ jest nie tak.

  6. #36
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2013
    Posty
    176
    BMW
    F01 750ix
    Sk±d
    Szydlowiec
    Kto¶ pyta³ o napêd xdrive w F01. Tak naprawdê dopiero dzisiaj mia³em okazjê potestowaæ na lodzie i ¶niegu.
    Zaczynaj±c od koñca. Przy hamowaniu samochód zachowuje siê tak jak ka¿dy inny o wadzie 2000kg czyli ABS i leci do przodu.
    Przyspieszanie na czystym lodzie jest przezwoite. Nawet siê rozpêdza i nie za bardzo myszkuje na boki.
    Natomiast na ¶niegu albo ¶nieg+lód to ju¿ bajka. Ma naprawdê solidne odej¶cie. Nijak nie mo¿na tego przyrównaæ do napêdu na przód.
    Pokonywanie zakrêtów podobnie. Na ¶niegu albo asfalt+¶nieg jest rewelacja. Nie jest ani nadsterowny ani podsterowny.
    Oczywi¶cie mam na my¶li zdrowy rozs±dek bo nie mam zamiaru podczas testów skoñczyæ na drzewie. W koñcu fizyki oszukaæ siê nie da.

    Podsumowuj±c - polecam xdrive dla wszystkich którzy chc± sie poczuæ pewnie w ciê¿kiej limuzynie. Nie polecam rajdowcom bo i tak wyl±duj± w rowie. Tak czy inaczej kontakt z asfaltem to tylko 20x20cm na oponê.
    Wada - z xdrive nie mo¿na mieæ tylnej osi skrêtnej, czyli manewrowanie nawet krótk± wersj± samochodu na ciasnym parkingu jest sporym problemem. Trzeba parkowaæ ty³em.

  7. #37
    u¿ytkownik Awatar ADASIO
    Do³±czy³
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Sk±d
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez integron Zobacz posta
    Kto¶ pyta³ o napêd xdrive w F01. Tak naprawdê dopiero dzisiaj mia³em okazjê potestowaæ na lodzie i ¶niegu.
    Zaczynaj±c od koñca. Przy hamowaniu samochód zachowuje siê tak jak ka¿dy inny o wadzie 2000kg czyli ABS i leci do przodu.
    Przyspieszanie na czystym lodzie jest przezwoite. Nawet siê rozpêdza i nie za bardzo myszkuje na boki.
    Natomiast na ¶niegu albo ¶nieg+lód to ju¿ bajka. Ma naprawdê solidne odej¶cie. Nijak nie mo¿na tego przyrównaæ do napêdu na przód.
    Pokonywanie zakrêtów podobnie. Na ¶niegu albo asfalt+¶nieg jest rewelacja. Nie jest ani nadsterowny ani podsterowny.
    Oczywi¶cie mam na my¶li zdrowy rozs±dek bo nie mam zamiaru podczas testów skoñczyæ na drzewie. W koñcu fizyki oszukaæ siê nie da.

    Podsumowuj±c - polecam xdrive dla wszystkich którzy chc± sie poczuæ pewnie w ciê¿kiej limuzynie. Nie polecam rajdowcom bo i tak wyl±duj± w rowie. Tak czy inaczej kontakt z asfaltem to tylko 20x20cm na oponê.
    Wada - z xdrive nie mo¿na mieæ tylnej osi skrêtnej, czyli manewrowanie nawet krótk± wersj± samochodu na ciasnym parkingu jest sporym problemem. Trzeba parkowaæ ty³em.

    To ja pyta³em i dziêkuje za obszerny pis co i jak
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW G£ÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #38
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2013
    Posty
    20
    BMW
    F01 740i
    Sk±d
    PL
    A u mnie po wyeliminowaniu kilku problemów zaraz po zakupie wymarzonej efki ( juz mija rok ) narazie bezproblemowo :)

Podobne w±tki

  1. Trwa³o¶æ skrzyni DSG...
    Przez brunoz w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 11:06
  2. Jako¶æ gazu w polsce i spalanie
    Przez Inur w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 24-05-2012, 22:00
  3. [audio] S³aba jako¶æ dzwiêku e38 95r.
    Przez 525d w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 14:05
  4. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 06-03-2008, 19:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •