Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 513141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 160

Wątek: Nowa posiadaczka E38

  1. #141
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    A kto po niej jedzie? My o niebie Ty o chlebie.Daj czasem na wstrzymanie bo czasem az sie tego czytac nie chce.W branzy takiej jak detailing pewne rzeczy sa niedopuszczalne czy Ci sie to podoba czy nie i tyle.Jesli chodzi o zadowolenie wlascicielki to mnie to nie interesuje, pisalem tylko o wykonywanej robocie.

  2. #142
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    A g... Cie ta robota interesuje

    Nie Ty za nia płaciłeś i nie masz prawa jej oceniać nawet jak jest nie tak zrobiona


    A jak Ci sie nie chce czytać postów moich to włącz sobie blokade i po temacie :)

    Wszelkie dalsze gadki na PW jak masz cos do dodania
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #143
    Początkujący Użytkownik Awatar olitobi
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    86
    BMW
    BMW e38 735i
    Skąd
    Kutno
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Tak czytam te "wypociny" w temacie koleżanki i zastanawiam się po co jest to forum??

    Dziewczyna wrzuciła fotki zrobionego pieknie auta ( nie wazne czy prawidłowo,czy nie, czy zgodnie z postulatami UE i odchyleniem k.... Tuska) ale zrobiła i się cieszy a Wy od razu jej jedziecie że nie tak, że zle, że coś tam nie tego.


    Ludzie zastanówcie się co piszecie i po co?? Tylko nie mówcie że w celach dydaktyczno - szkoleniowych bo sie porz...

    Zawsze domagacie sie fotek, a jak laska wrzuciła to po niej jedziecie - to jak sądzicie jaka będzie jej reakcja? Następnym razem będzie miała to w d... i nic nie wklei bo po co??

    Ciekawe czy wasze perełki są takie achh i ochh


    Forum jest po to by pokazywać auto i jego drogę od złej ku lepszej a nie od krytykowania i czepiania się wszystkiego bo na pewno nie jest to miłe ani dla niej ani tym bardziej dla nas jak jedziecie po koleżance jak po burej su...

    Panowie troche kultury !!!!
    Panie Boże Kochany dziękuję, że jest ktoś taki jak ADASIO :D

    Nie wiem kolego jak to zrobiłeś, ale trafiłeś w samo sedno i ocaliłeś mnie przed tymi ekspertami ;)

    Dziele się fotkami tego co robie przy aucie, bo ufam, że na tym forum są mądrzy i doświadczeni ludzie, którzy znają sie na rzeczy. Chciałabym jednak zaznaczyć, że jestem kobietą i napewno nie mam takiego pojecia o wszystkim jak niektórzy. Radze sobie tak jak potrafie i ok, może nie robie tego jak profesjonalista, ale staram się

    Na zdjęciu jest mój tata, ktory przygotowuje mi auto do ślubu, bo w sobote wychodze za mąż :) Lakiernia i inne pomieszczenia były zajęte, a czas nagli, wiec robiliśmy polerke pod chmurką ;)

  4. #144
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Adasio zawsze starasz się przekonać ludzi do zakupu e65 wg "własnej sztuki zakupu",tak było i w moim przypadku.Są różne drogi i różne myślenie.
    Każdy kto choć trochę siedzi w temacie wie co i z czym się je.Jakie są podstawowe błędy w sztuce.Nikogo nie obraziłem,a Ty wmawiasz mi ,że kogoś obrażam i mam jakieś teorie z "kosmosu".
    Jeśli ktoś założy za małe opony to widząc to "zareagujesz pytaniem",czy postarasz się wskazać "dobrą drogę"?

    Troszku za dużo jadu w Twojej wypowiedzi...
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 25-09-2014 o 21:38

  5. #145
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Olitobi bardzo ładnie 7er wygląda na zdjęciach, błyszczy się super......:-)

    Ps: koledzy ochłońcie trochę ;-)

  6. #146
    Początkujący Użytkownik Awatar olitobi
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    86
    BMW
    BMW e38 735i
    Skąd
    Kutno
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    A kto po niej jedzie? My o niebie Ty o chlebie.Daj czasem na wstrzymanie bo czasem az sie tego czytac nie chce.W branzy takiej jak detailing pewne rzeczy sa niedopuszczalne czy Ci sie to podoba czy nie i tyle.Jesli chodzi o zadowolenie wlascicielki to mnie to nie interesuje, pisalem tylko o wykonywanej robocie.
    To jeżeli Cie to nie interesuje to po co sie wypowiadasz? Jeśli Cie to aż tak boli to daj se siana, nie patrz jak Ci tak nie pasuje i Hej.

  7. #147
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cenne uwagi, nawet te wytykające "niefachowość" lub brak wiedzy, da się przekazać w sposób lekki, łatwy i przyjemny :) a nie naśmiewaniem i wytykaniem błędów

    Sądzę że chłopaki chcieli dobrze doradzić, ale ze sposobem przekazu sie troszkę zagalopowali :) ale dobrze że czuwają :)

    Będzie dobrze

    PS

    udanego weselicha @olitobi :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #148
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Ech ....

  9. #149
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    A g... Cie ta robota interesuje

    Nie Ty za nia płaciłeś i nie masz prawa jej oceniać nawet jak jest nie tak zrobiona


    A jak Ci sie nie chce czytać postów moich to włącz sobie blokade i po temacie :)

    Wszelkie dalsze gadki na PW jak masz cos do dodania
    Widze, ze sam nie wiesz juz co gadasz.
    "Nie Ty za nia płaciłeś i nie masz prawa jej oceniać"-w takim razie powinienes usunąć duza część swoich postow.Poza tym ja nigdzie nie krytykuje wlascicielki tego pojazdu, a mowie o robocie.Skoro sie tak bardzo oburzasz to nie masz zielonego pojecia na ten temat i dalsza dyskusja z Toba nie ma zadnego sensu.Tyle z mojej strony Panie Adasio.

  10. #150
    Początkujący Użytkownik Awatar olitobi
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    86
    BMW
    BMW e38 735i
    Skąd
    Kutno
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Widze, ze sam nie wiesz juz co gadasz.
    "Nie Ty za nia płaciłeś i nie masz prawa jej oceniać"-w takim razie powinienes usunąć duza część swoich postow.Poza tym ja nigdzie nie krytykuje wlascicielki tego pojazdu, a mowie o robocie.Skoro sie tak bardzo oburzasz to nie masz zielonego pojecia na ten temat i dalsza dyskusja z Toba nie ma zadnego sensu.Tyle z mojej strony Panie Adasio.
    Moze i nie krytykujesz, ale sam fakt, że piszesz, iż masz w d.... czy właścicielka jest zadowolona, a liczy sie "robota" dużo mówi o Twojej uprzejmości i nastawieniu. Ot tyle. Proponuje abyś zakończył dyskusję.

Podobne wątki

  1. [E38] nowa E38 ze Śląska
    Przez FABIO80 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-04-2013, 21:23
  2. e38 1996r i .... prawie NOWA xD
    Przez dOOm_PL w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-03-2011, 15:29
  3. [e38] 730i Moja nowa fura :)
    Przez timur133 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 22:09
  4. [e38] Moja nowa e38 730i 96r grudzien
    Przez SzeryfA3 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 21:49
  5. [e38] Moja nowa 740i
    Przez Gentleman w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 22-06-2008, 21:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •