Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: za duzy pobor pradu

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    90
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    woj. opolskie
    Mi tez aku padał ale winna była navi która nie przechodziła w stan uspienia tylko napierała cały czas.
    Risorius ;-)

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    z racji że ten temat dotyczy poboru prądu mam małe pytanie. Mam podobny problem w swoim e38, jak auto postoi z 2-3 dni nie odpalane to aku pada do zera i nie daje rady, a jak mam włączone oświetlenie kabiny to wystarczy na 15 minut zostawić drzwi otwarte i też nie ma aku, oraz mam problem, że nieraz jak otwieram auto pilotem to nie otwierają mi się wszystkie drzwi, czasem się nie otworzą kierowcy, a częściej drzwi pasażera z przodu, oraz te podświetlenie skrzyni biegów, wg moich obserwacji świeci cały czas. Czy to może być wina tego modułu komfortu? Jeśli tak to gdzie on się znajduje w e38 730i kwiecień 1995 rok.
    z góry dzięki za pomoc.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    czy twój akumulator w twojej bawarze nie pamięta przypadkiem czasów świetności z 1995 roku ?


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  4. #24
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    jak dla mnie to też powiedz papa aku :) Jak chcesz to mam do sprzedania :D niespełna jedno roczny KAGERA dla mojego 730d był za słaby (diesel jednak żre prąd) podaj jaki powinieneś mieć może będzie dobry bo ten mój był dedykowany pod 7er ale zapewne do małej benzynki
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
    ... oraz te podświetlenie skrzyni biegów, wg moich obserwacji świeci cały czas. Czy to może być wina tego modułu komfortu? Jeśli tak to gdzie on się znajduje w e38 730i kwiecień 1995 rok.
    z góry dzięki za pomoc.
    Też obstawiam że to słaby aku. A to co Ci sie świeci przy skrzyni to normalna sprawa gdy auto jest "otwarte" i jakieś chyba 15 min po zamknięciu do czasu "uśpienia" się auta. Zamknij auto i zobacz czy po jakimś czasie zgaśnie. Bo może masz jakiś problem że Ci się auto nie "usypia" i coś ciągnie prąd.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #26
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Może i tak ale skoro światełko wewnątrz mu zjada aku w ciągu 15 minut to już po imprezie.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    dzięki chłopaki za podpowiedź, tylko mnie zastanawia dlaczego nie raz moja 7er ma tak, że otworzy wszystko prócz jednych drzwi (tak jak pisałem, czasem nie otworzy drzwi kierowcy, a czasem pasażera i to tylko przodu), wczoraj zaobserwowałem i podświetlenie skrzyni gaśnie, Coboss do mnie aku z tego co się dowiadywałem powinien być 110 Ah. Tylko my mieszkamy spory kawałek od siebie.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    u mnie jest 90 Amper i daje rade więc i u ciebie da rade


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  9. #29
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Jak przeżył poniżej -20 stopni zimą to możesz powiedzieć, że dał radę :)

    Mój będzie chyba za słaby. Cholera wie od czego on jest skoro kształt taki jak BMW a parametry słabsze

    Mój to:

    KAGER VertiGO model (chyba) ETN 583 400 072
    Moc: 83Ah 720A

    Jak ktoś się zna to może mi poda od czego jest ten grat bo mi leży i go szkoda bo na prawdę był krótko użytkowany :/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •