Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: za duzy pobor pradu

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    63
    BMW
    e38 750
    Skąd
    er one
    Czesc sory za ort ale to nigdy nie byla moja mocna strona . A co do akusia to ma 5 lat wiec i tak bede musial go wymienic .A co do poboru pradu to sprobuje dzisiaj go pomierzyc, mysle ze zwykly amperomiesz wystarczy.Mam jeszcze jeden probem bo swiatla stopu przy zgaszonych swiatlach i odpalonym silniku migaja jak male stroboskopy , co mnie niepokoji bo to chyba nie jest normalne .Dzieki za zainteresowanie i pozdrawiam

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez jaken83
    .....Mam jeszcze jeden probem bo swiatla stopu przy zgaszonych swiatlach i odpalonym silniku migaja jak male stroboskopy , co mnie niepokoji bo to chyba nie jest normalne .Dzieki za zainteresowanie i pozdrawiam

    Miganie pojawia się w chwili wysyłania przez moduł impulsów testujących obwód. Impulsy są jednak na tyle krótkie, że nie powinno być tego widać. A może masz włożone jakieś "patenciarskie" żarówki?

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    170
    BMW
    750iL individual 97r.
    Skąd
    Poznań
    u mnie było coś takiego że rozładowywał aku nie raz od czasu do czasu po ok. 1-2 godzinach winny był jakiś czujnik klimy nie odłączał czegoś tam chodziło o funkcje "rest" nie wiem dokładnie bo robił to kolega poprzedni właściciel auta wiem że zapłacił 800zł. z robotą i wymianą filtrów w aso :razz:

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    wiekszosc auta nowych ma problem z poborem pradu, u ojca w e39 wygladalo to tak, pobor po 20min 0.4ampera niewygasza sie elektronika, wyciagalem pokolei bezpieczniki i wyszlo ze cos jest nie tak z modolem komfortu, niepamietam jaki to byl nr bezpiecznika ale po wyciagnieciu niedzialalo oswietlenie i centralny zamek, pozniej inne proba, auta zamkienie pobor jest, auto otwarte po 15min znika czyli zamek centralny, odpinamy kazde drzwi pokolei a tu nic, dalej niewiadowo, nastepnie, otwieramy wszystkie szyby, zamykamy auto i otwieramy klamką od wewnatrz, pipek sie wysowa ale drzwi sie nieotwieraja, tz ciagniesz za klamke,puszczasz a on wraca do srodka poza...... wlasnie drzwiami tylnimi prawymi, poprostu zamek sie nieryglawal, maly wglad w schemac i jest juz jasne, sa krancowe switche od oswietlenia i wewnetrzene w silowniku od ryglowania, i tu wlasnie ryglowanie padlo w tylnich drzwiach, nowy "uzywany" zamek za 100zl i tyle, po klopocie, czasem tez pada wentylator wewnatrzyy, latwo sprawdzic wypinajac poprostu koste i sprawdzamy, ogolnie trzeba zaczac od sprawdzenie wszystkich przelacznikow itp, czy wszystko dziala jak trzeba nawet w najdzwiniejszych kombinacjach, pozniej zabawa z bezpiecznikami, ew wypinanie pokolei kazdego modolu, kolega opowiadal jak w w touaregu mial pobor ze w 40min akumulator rozwalalo do 0!!! a w aucie 14 kompoterow, wystarczy ze cos w jednym jest nie tak i niewygasaja sie wszystkie, jedyne wyjscie wypinac kazdy po kolei i szukac,

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    63
    BMW
    e38 750
    Skąd
    er one
    witam wiec tak ,tylne lewe drzwi nie otwieraja sie na pilota , dopiero od srodka mozna je otworzyc .wiec moze tu jest pies pogrzebany wiem ze czesto mi sie alarm wlanczal ,dopiero jak wcisnoem ten cypel to juz nie wyje.A pozatym odlonczylem telefon i juz pare dni jerzde na 50 ah akumulatorze i jakos odpala

  6. #16
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    nie wiem dlaczego ale jak wspominałem u mnie był winien telefon.... a dlaczego nie wiem ! bez karty był... i 2 krotnie rozładował mi aku chyba on bo po odłączeniu go nic sie nie dzieje a jak zakupiłem auto także był odłączony (słuchawkach odłączana z podłokietnika)

    pozdrawiam

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez jaken83
    Czesc sory za ort ale to nigdy nie byla moja mocna strona .
    To nie jest żadne wytłumaczenie. Mam prośbę: zlituj się i zainstaluj sobie Firefox'a - przy pisaniu postów automatycznie sprawdza ortografię i dzięki temu oszczędzisz nam kwiatków jak poniżej:

    wlanczal
    wcisnoem
    pozatym
    odlonczylem
    jerzde
    amperomiesz
    niepokoji
    porzyczony
    grupsze
    podloncze
    opserwowac
    opur
    czeba
    opciazeniem
    po dwu dniach
    zapozno
    skura
    jakiego kolwiek
    przedemna


    Pozdro Szymon

    PS. Używanie klawisza Alt też nie boli :)

  8. #18
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Telefon w podłokietniku - w tym miejscu lubi sie kabel się złamać (bo przesuwany podłokietnik), więc mogło Ci coś zwierać ! Myśle o kablu zasilającym telefon ! a jak wyjołeś wtyczkę słuchawki, to go rozłączyłeś no i podświetlenie słuchawki też przestało brać napięcie !

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    63
    BMW
    e38 750
    Skąd
    er one
    Wlasnie wrocilem od elektryka i okazalo sie , ze wszystko w porzadku . Ladowanie jest a pobor pradu na zgaszonym silniku to 0,6 ampera .Po paru minutach przeszlo na 0,01 ampera , wiec jest ok . Trzeba wiecej jezdzic , akumulator na krotkich dystansach nie ma sie kiedy doladowac i tyle :D

  10. #20
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    hehe ..... i pozamiatane:)


    ps: jak nie macie karty w telefonie macie go włączonego? czy odłączacie telefon.... czy jest jakaś obcjia żeby telefon sie wyłączał po wyłączeniu stacyjki...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •