Mam taką oto zmieniarkę mp3 https://docs.google.com/file/d/0B7fu...RpeE9iNDg/edit która żyje własnym życiem. Czasem się włącza a czasem nie. Ostatnio oddałem auto do warsztatu i przy okazji poprosiłem o sprawdzenie tego i ewentualną naprawę. Ku mojemu zdziwieniu panowie stwierdzili że naprawa jest niemożliwa, ponieważ ktoś wpiął się z tą zmieniarką "na krótko", czyli obciął oryginalną kostkę (pewnie pasującą do innego auta) i zwyczajnie wpiął się w instalację. Niestety nie dali rady rozpracować jak ten ktoś to zrobił (nie wiem czemu, nie tłumaczyli mi się zbyt wylewnie) ale stwierdzili, że gdybym zdołał zdobyć kostkę do podpięcia się pod złącze zmieniarki, a potem podpiąć to pod normalną wtyczkę, gdzie zwyczajowo wpina się zmieniarkę to będzie to wszystko działać jak trzeba. Czy mógłby mi ktoś pomóc w doprowadzeniu podłączenia tej zmieniarki mp3 do porządku? Chciałbym po chamsku obciąć ten kabel zmieniarki, oczywiście pozostałości zabezpieczyć, a następnie do tego kabla wychodzącego ze zmieniarki dołączyć kostkę i wpiąć zwyczajnie do tunera (?).

Ps.: posiadam nawigację 4:3 MK2