Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: E38+m30+turbo

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    93
    BMW
    e38,e36
    Skąd
    Lublin

    Post E38+m30+turbo

    Witam

    Jestem Andrzej.

    Od najmniejszego malolata bedac na gieldzie samochodowej moje oczy przykuwaly siodemki. Myslalem, o ja pierdziele jakie duze, jakie solidne, jakie ladne. Kiedy pierwszy raz na zywo pomacalem e38 przez cialo przechodzily mnie dreszcze. Bylem mega zachwycony klasa tego auta i jakoscia wykonania. Jednak glupi rozum nigdy nie pozwalal mi kupic siodemki. Bo to duze, niepraktyczne, pali jak smok i drogie. Az pare lat temu trafila sie okazja i zanabylem e32 za smieszna kase w czarnym macie. I sumie byl to moj najtanszy i najlepszy samochod. Poprostu moj forfiter. Dopiero wtedy zrozumialem ze stracilem lata mlodosci bujajac sie jakims gownem zamiast kupic sobie ten najlepszy samochod na swiecie na ktory chorowalem od dawna. Z powodu zony ktorej na szczescie sie pozbylem musialem sprzedac swego forfitera. Troche czasu uplynelo a w mojej glowie zrodzil sie pomysl na auto dla mnie idealne. Laczace wygode, radosc z jazdy i moc. Moj pomysl to e38 z silnikiem m30 i turbo. E38 wiadomo - piekne i ponadczasowe, w sumie uwazam ze nie ustepujace niczym nowym samochodom. M30 bo to pancerny, prosty i w 100% metalowy agregat czego o m6x powiedziec nie moge. Pozatym to co zniesie m30 bez pierdniecia zabije m6x czy m52 po pierwszym kilometrze. Plan to 500 KM.

    Baza juz kupiona - e38 740i, w kolorze rozowo-szampaniastym? zdrowa buda wymagajaca jakichs drobnych poprawek typu nowe lusterka czy zapierdziale lampy z tylu. Wyposarzenie chyba pelne jakie bylo.

    Silnik i graty w sumie tez juz leza. Mam nadzieje niedlugo wjechac na warsztat ,zrobic pare fotkersow i brac sie do rototy.

    Jak wam sie podoba moj pomysl?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Witaj, no pomysł świetny, ciekawe ile problemów napotkasz po drodze. Powodzenia w projekcie. Pzdr.
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  3. #3
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Panowie, to jest wątek powitalny i chciałbym żeby takim pozostał. Dyskusję na temat tego "czy to się opłaca czy nie" proszę kontynuować w tym wątku:

    http://7er.pl/showthread.php/35229-E38-m30-turbo

    Off topic z wątku powitalnego usuwam.

Podobne wątki

  1. [mechanika] Turbo w M30
    Przez Dzuda w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 01-11-2014, 16:05
  2. E38 V12 Alpina Turbo :]
    Przez Hermesso w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-12-2013, 08:17
  3. [ tuning] e38 turbo
    Przez Aru89 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 17:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •