Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Takie oto cudo...

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    8
    BMW
    730
    Skąd
    GW








    Nie wiem, moze sie napalilem, ale... Mam znajomego, ktory ma W210 od nowosci, najechane 200tys, a kiera i fotel wyglada podobnie... Technicznie i blacharsko ponosc jest wszystko ok. Przebieg niby na 100% prawdziwy. Na zdjeciu, na kartce nad kluczykami jest cos rok 2009 i 282tys, to by sie zgadzalo... a tam gdzie widac podsufitke, widac tez szmate jakas, to moze nie bedzie tak zle z ta kanapa... Kurde nie wiem sam, gosc wydawal sie uczciwy... Mowi, ze wolal nic nie ruszac i tak jak przywiozl, tak jest teraz. Auto wymeldowane pod koniec 2013r i 2 wlascicieli bylo.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Byczus
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    495
    BMW
    E39 530dAT, E32 730i V8 manual
    Skąd
    Poznań
    JPRD ale chlew :O
    Jest BMW E39 530dA Touring 2001r.


    Jest BMW E32 730i V8 manual 1992r.



    Było BMW E34 525i manual 1991r.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Markos
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    87
    BMW
    E38 + E34 = :)
    Skąd
    Chorzów

    Post

    Za takie pieniądze to sie dobrej e38 nie kupi. W środku jak ktoś ma taki syf to całość nie może być zadbana. Dywanik kierowcy też się pewnie przetarł od przebiegu wraz z fotelem bo ten co tam jest nie jest ori (zdjęcie na poprzedniej stronie 3) a z prawej strony chyba całkiem wyjęty. Paliwka tylko na 2km

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Koledzy już tak nie ciśnijcie tej E 38......przecież to tylko 7200 za tyle to by moich felg nie kupił a tu jest cały samochód. Wiem że chcecie dobrze żeby kolega nie kupił ulepa no ale jaka cena taki stan....Może tylko środek jest zamęczony hmmm no może.....
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    317
    BMW
    E36 323i, E38 735i
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Ja uważam natomiast, że przy tej cenie auto jest OK.
    Najważniejsze jest żeby buda była zdrowa i nie poskładana z trzech na butaprenie - bo tego nie da się już wyprowadzić.
    Jak układ napędowy, zawieszenie, kierowniczy i hamulcowy są OK to reszta to tylko kosmetyka i bawienie się, żeby doprowadzić to do idealnego stanu.
    A co do zdjęć to już widziałem większy chlew w niektórych samochodach, ten wcale nie wygląda tak tragicznie.
    Poza tym lampa błyskowa też robi swoje, najlepsze są zdjęcia w naturalnym oświetleniu.

  6. #16
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    I tu pojawia się kwestia następująca

    Są wg mnie 2 szkoły kupowania auta:

    1:
    kupić jak najtaniej i inwestować w auto (bo bez inwestycji się nie da) bo jak myślą wyznawcy tej zasady przecież wszystko można zrobić samemu a za wyższa kwotę tez można kupić strucla


    2:
    kupić auto zadbane,w dobrym stanie,z możliwie sporym wypasem, nie wymagające już na pierwszy rzut oka włożenia 2 tyle co sam zakup, oczywiście inwestycje tez będą bo musza być,ale nie tak ogromne jak przy zakupie auta z 1 opcji
    Auta takie zazwyczaj oscylują w górnych granicach cen danego modelu czy rocznika

    Zwolennicy obu szkół niestety bardzo rzadko znajdują consensus bo każda strona ma swoje ZA i PRZECIW i trzyma się ich uporczywie jak tonący brzytwy,dlatego jakakolwiek próba przemówienia do rozsądku czy doradztwa kończy się zazwyczaj fiaskiem.Jedyna zatem metoda jest odwołanie się do swoich odczuć i przeanalizowanie tego co chcemy mieć i co chcemy robić z zakupionym autem w miesiąc czy rok po zakupie i ile w nie zainwestować - każdy podejmuje zatem decyzje wg uznania, bo doskonale widzi co kupuje i na co się decyduje.


    Ja osobiście jestem zdecydowanie zwolennikiem szkoły nr 2, bo wole kupić auto którym od 1 dnia będę jeździł, wymieniając tylko oleje czy płyny i robiąc kosmetykę czy dodając gadżety które mi się widzą, a nie siedział w garażu i dłubał i wkładał mega nakład pracy i pieniędzy aby auto w ogóle jechało ,wyglądało i przypominało samochód.
    Ale jest to moje indywidualne podejście i nikt nie musi mieć takiego jak ja bo każdy ma swój rozum i swoje podejście do tematu i wie ile PLN może dać za auto i ile w nie jeszcze wsadzić.
    Natomiast nie każdy (zwłaszcza ten co nie miał nigdy BMW) zdaje sobie sprawę z tego ile co kosztuje i ile potem jest pracy by takie auto jak to z ogłoszenia wyprowadzić na prostą, dlatego tak potem wiele utyskiwań słychać jakie to 7er drogie w utrzymaniu,ile pali i jak ciężko mieć takie auto na co dzień, zwłaszcza jak zaczyna sie od takiego pułapu jak w/w auto.

    @vipgoz- zastanów się na spokojnie, bo aut jest dużo a zmoczyć d... bardzo łatwo

    powodzenia w zakupie
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #17
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Post

    Faktycznie wnętrze wskazuje na duży przebieg który zresztą jest podany... Przy 370 k auto w trasach wygląda jak nowe, a przy użytkowaniu : miasto, dom, wakacje miasto,miasto,miasto itd. środek zużywa się 20x szybciej i wcale nie musi oznaczać że ma więcej nalatane. Autko kosztuje tyle co u niektórych same koła więc co tu wymagać??

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Grey21
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    265
    BMW
    Szara Dama e32 735i
    Skąd
    Szczytno
    Jak dla mnie tragedia . Jak szukać 7er w takich pieniążkach to brać e32 , Nie rozumiem polskiego podejscia typu
    ZASTAW SIĘ A POSTAW SIĘ !

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    4
    BMW
    316ti
    Skąd
    warszawa - zabki
    Nie zebym bronil tego kompletnego egzemplarza, ale nie oszukujmy sie polowa samochodow, ktore sa sprowadzane wlasnie tak wyglada. Odnosnie tego przypadku to porzadne car spa, do tego ogarniecie srodka tez u jakiegos magika, wymiana kierownicy i porzadny fotograf ktory zrobi fotki - czyli max wszystko 2k i wystawiamy auto raz jeszcze za 13k i wszyscy sie slinia jaka igla sie pojawila.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    Ale śmieć.

Podobne wątki

  1. BMW NAZCA -zna ktos takie cudo??
    Przez Jozymek23 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-12-2012, 16:18
  2. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-08-2012, 18:25
  3. CUDO!
    Przez Acerbus w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-07-2011, 10:07
  4. Amerykańskie cudo z ebya
    Przez x-factor w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 26-12-2009, 08:06
  5. "dyskoteki chłopaki i ogólnie takie takie :D "
    Przez sennapowieka w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-10-2009, 20:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •