Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ pozostale] WEBASTO mam niesprawne

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków

    [ pozostale] WEBASTO mam niesprawne

    mianowicie webasto mi nie działa.
    Jak włączę, bo tylko głucho buczy i słychać cykanie - to cykanie to na układzie elektr. kołatka sobie pyka (działa chyba poprawnie, czy powinna załączyć styk i pozostać?)
    Jak chcę wyłączyć webasto, to nie reaguje tylko dalej duczy, a dopiero po kilku minutach samo się wyłącza.
    Nawiewy sie nie uruchamiają. Próbowałem coś z tym zaradzić, ale nie wiem z której strony to urządzenie ugryźć.

    Wcześniej jak dobrze chodziło, to po odpaleniu od razu (lub po jakichś 5 sek.) uruchamiał się nawiew, i bez problemu po naciśnięciu przycisku włącz/wyłącz webasto cichło.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    witam
    Sprawdz akumulator w bagazniku. Jesli jest slabo naladowany to nie zadziala tylko wlasnie bedzie cykac. Mialem tak u siebie i gdy naladowalem jak reka odjal.
    Pzdr
    Chester

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    No tak , ale ja nie mam drugiego akumulatora.
    Moja wersja ma tylko jeden pod kanapą na 110Ah
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    chyba niewielu ludzi mialo okazje w tym grzebac, w razie jakbys nic nie znalazl to jest taka strona www.ogrzewaniepostojowe.pl (kolega zakladal do jeepa i jest zadowolony podobno) no a jesli to nie pomoze to chyba ASO panie Hubercie?

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków

    bitwa wygrana

    A więc ruszyłem do przodu.
    Dzięki sz4l0ny za linka, ale nie znalazłem tu potrzebnej pomocy (no może nie umiałem znaleźć).
    A serwisy nasze krakowskie jak na mój gust okazały się /jak to bywa oczywiste/ zawodne.
    Z zasady nie zostawiam auta takiemu, co się bedzie na nim uczył ten model obsługiwać. Nie pozwoliłem też na wymiane ogrzewania postojowego (o cenę już nie pytałem - zgroza) 8/

    Za pierwszym razem jak się do tego zabrałem, to stwierdziłem że jestem za głupi do webasta, więc wysmarowałem posta - tego u góry.

    A teraz postanowiłem rozkręcić co się da i co potrafię, przypatrzyłem się, poprzeczyszczałem co rozkręciłem i działa jak dawniej, za równo na przyciśnięcie klawisza zapłonu, jak i po ustawieniu budzika.
    Więc teraz ochoczo czekam na mrozy i miny sąsiadów pracowicie skrobających swoje auta
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    U mnie piecyk w środku się wypalił i byłem zmuszony zakupić drugie webasto. Uczyniłem to u kolegi Bossa i teraz grzeje po staremu. Webasto kosztowała ok 500 zł i pasowało od e39.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •