Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: INPA a e32.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Podepniesz się DISem bez problemu. Wszystko co napisał Irek jest poprawne. To co możesz spróbować zrobić w INPIe to wybrać e34 z silnikiem M30, skrzynia automatyczna jest ta sama co w e32, a zatem sterownik też.
    pozdrawiam Bartek

  2. #2
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Post

    a macie w inpie w e34 zakładkę m30??Ja nie mam.... Co do skrzyni to nie trzeba wybierać motoru tylko od razu wejść w transmission.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Podobne wątki

  1. INPA po polsku - Projekt przetłumaczenia INPA
    Przez seban123 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 31-08-2016, 18:10
  2. INPA
    Przez japan_fred w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-10-2013, 12:27
  3. [diagnoza] Różnice między INPA 3.01 a INPA 5.0.2
    Przez ratovnik w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-08-2013, 20:15
  4. Inpa pl
    Przez olejus w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14-01-2013, 09:13
  5. inpa
    Przez szybki77 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-06-2011, 22:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •