Podepniesz się DISem bez problemu. Wszystko co napisał Irek jest poprawne. To co możesz spróbować zrobić w INPIe to wybrać e34 z silnikiem M30, skrzynia automatyczna jest ta sama co w e32, a zatem sterownik też.
Podepniesz się DISem bez problemu. Wszystko co napisał Irek jest poprawne. To co możesz spróbować zrobić w INPIe to wybrać e34 z silnikiem M30, skrzynia automatyczna jest ta sama co w e32, a zatem sterownik też.
pozdrawiam Bartek
a macie w inpie w e34 zakładkę m30??Ja nie mam.... Co do skrzyni to nie trzeba wybierać motoru tylko od razu wejść w transmission.
B.-ądź M.-arce W.-ierny
Opel Signum
BMW jeszcze kiedyś kupię ;p
Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)