Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Kupno E38 , pewne wątpliwości

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Markos
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    87
    BMW
    E38 + E34 = :)
    Skąd
    Chorzów
    Ja powiem tak, że jeśli już chcemy kupić auto tanio czyli widoczne usterki itp. to trzeba mieć jeszcze odłożoną kasę na to co wyjdzie w czasie nazwijmy to remontu auta. Jeśli kolega w pierwszym poście napisał że uzbiera 8k na e38 to domyślam się że nie ma jeszcze jakiś tam zaskurniaków na większy wkład po kupnie. Ja odradzam w tym przypadku szukanie e38
    Ostatnio edytowane przez Markos ; 23-01-2014 o 00:45

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mat88
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    843
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Markos Zobacz posta
    Ja powiem tak, że jeśli już chcemy kupić auto tanio czyli widoczne usterki itp. to trzeba mieć jeszcze odłożoną kasę na to co wyjdzie w czasie nazwijmy to remontu auta. Jeśli kolega w pierwszym poście napisał że uzbiera 8k na e38 to domyślam się że nie ma jeszcze jakiś tam zaskurniaków na większy wkład po kupnie. Ja odradzam w tym przypadku szukanie e38
    Dobrze gadasz. Po zakupie wyjdą kwiatki których nawet diagnosta nie zauważy przy sprawdzaniu przed kupnem i czego nie widać "gołym okiem" np: że zaraz popsuje się skrzynia albo termostat itp. nasze E38 są wiekowe i to niestety powoduje że zaraz po zakupie trzeba rozbić skarbonkę na nieprzewidziane wydatki, prawda jest taka że nikt do sprzedaży nie inwestuje w auto. Chyba że jakiś szaleniec.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bladyatl
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    369
    BMW
    e38 740i 99r
    Skąd
    warszawa
    Powiem jak to jest z zakupem e38 ze swojego doświadczenia. Obecnie nie majac okolo 30tys. złotych przygotowanych na samochod to szkoda czasu na szukanie samochodu który po zakupie nie bedzie dawał w pełni radości z jazdy. Egzemplarze w jako takim stanie kosztują 15-20 tys. Następnie trzeba być przygotowanym (miec odłożone z 10tys.) na podstawowe naprawy/wymiany. Ja po zakupie wymieniłem olej w silniku, świece, filtr paliwa, powierza, kabinowe to wyszło okolo 1000zł. Nastepnie czeka na mnie wymiana uszczek pod deklami zaworów termostat, pare czujników i znów bedzie min. 1000zł. A gdzie opłaty ubezpieczenie/rejestracja itd. to jest nastepne 1000zł. Wiec zanim zacznie sie poznawać samochód jeżdząc nim poszło juz 3tys zl. A w kazdej chwili jeszcze może coś wyskoczyć. Wiec lepiej poczekać i nazbierać niż później ma auto stać i się denerwować że kupiło się złoma.

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    10
    BMW
    poszukiwania
    Skąd
    Polska PL
    Zgadza się nie miałbym kasy na dalsze naprawy ponieważ chodzę do szkoły , na razie odpuszczę Sobie zakup E38 . A nie mam zamiaru jeździć jakimś trupem , jestem zmuszony rozejrzeć się za innymi modelami choć i tak dalej nie wiem co dokładnie bym chciał .

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    10
    BMW
    poszukiwania
    Skąd
    Polska PL
    Wiem że może być to nie odpowiednie pytanie do tego tematu ale zapytam :P .Jaką kwotę należy średnio przeznaczyć na E38 z początku produkcji z silnikiem 2.8 aby było w przyzwoitym stanie ?

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Grey21
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    265
    BMW
    Szara Dama e32 735i
    Skąd
    Szczytno

    Post

    Moim zdaniem co najmniej 11k , bez lpg

Podobne wątki

  1. Kupno E38 Co i jak?
    Przez ManiacDrifting w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 28-12-2012, 15:43
  2. kupno e38
    Przez rogalex w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-08-2009, 18:47
  3. kupno e38
    Przez rogalex w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-08-2009, 12:35
  4. Kupno E38, roczniki a cena.
    Przez bitek-bitek w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-06-2009, 14:33
  5. kupno e38
    Przez maculicauda w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 01-02-2009, 17:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •