Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Kupno E38 , pewne wątpliwości

  1. #21
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    Cytat Zamieszczone przez charzun Zobacz posta
    Kazdy prawie napisal ze nie warto, ze kupisz trupa..
    Ja kupilem za 10tys z 1995r 4.0 m60 z nawet nawet wyposazeniem i duzo w nia nie wlozylem.. Wiadomo pare rzeczy sie przez ten czas zepsulo, niektore trzeba bylo poprawic ale jak ktos troche majsterkuje to za pomoca kolegow z forum da rade ogarnac bardzo duzo rzeczy nie wydajac niepotrzebnie kasy.. Majac samochod 2 lata wlozylem w niego okolo 1800zł na zawieszenie klocki i jakies pierdoly przy silniku..
    Wymienialem jedynie skrzynie i silnik ale to juz przez glupote je zepsulem wiec nie moge tego wliczyc do normalnym finansow zwiazanych z autem ;)
    Mozesz luknac co za te pieniadze udalo mi sie kupic:
    http://7er.pl/showthread.php/24878-Moje-pierwsze-BMW
    to taka gadanina , w przewadze jeśli tanie to coś nie halo ,gadki typu za tyle to złoma kupisz itd.... jak się dobrze poszuka to można tanio kupić względny egzemplarz , jak kolega wyżej pisze nie zawsze tańsze znaczy gorsze tylko trzeba realnie podejść do tematu i znać się trochę żeby większość usterek wyczaić i do wszystkiego dołożyć jakieś 3000 zł które wyjdą po drodze, bo kupić auto za 16000 PLN i dołożyć 3000-4000 PLN a kupić za 8000 PLN i włożyć 7000 zł to moim zdaniem lepiej kupić taniej, robisz i wiesz co masz

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    244
    BMW
    E38 M60B40 Manual
    Skąd
    Mielec
    Jedyni co Ci moge poleci to z motorem R6 2.8 wiem że zaraz napiszą że słaba i tak dalej ale jak planujesz kupic w tej cenie v8 i jak sie zacznie pierdzielic to na sam motor wydasz tyle co na auto zanim dojdziesz co mu dolega.
    vramzes co wyczajisz ??? Ja jak kupowałem to silnik pracował jak nowy a po tygodniu kaplica = 2 tys i pracuje jak w dniu zakupu ...
    Wiem że można kupic tanio i dobrze jak wszystkie samochody ale tanio to x razy wieksze ryzyko !

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Moje zdanie jest takie ze jak autem zamierza jezdzic dluzszy czas to warto kupic jest taniej i wlozyc pozniej w naprawy i miec pewnosc co masz wymienione jak to Vramzes powiedzial..
    Z tego co czytam to sa tez tacy ktorzy kupuja e38 za ponad 20tys a i tak narzekaja w kolko.. ;)

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    10
    BMW
    poszukiwania
    Skąd
    Polska PL
    Dziękuje za liczne porady i sugestie takich odpowiedzi potrzebowałem , mam jeszcze czas na przemyślenie i znalezienie odpowiedniego samochodu . Może faktycznie lepiej nie uderzać w E38 , lecz lepiej rozejrzeć się za E32 lub E34 .. które będzie w lepszym stanie i nie będę musiał wpakować tyle kasy po zakupie co w przypadku E38 .

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mikołaj
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    247
    BMW
    ,728i 95 Fiolet , E38 M62b44 98, M73B54 99 Aktualnie e65 m57 2004
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Tanio nie zawsze znaczy zle...Ja swoją którąś z kolei E38 kupiłem za 12.500 rok temu 1998 4.4 schadow line czarny sufit szber i co najważniejsze jeden element tylko malowany|(sprawdzone elektronicznym czujnikiem) i włożyłem jakieś 2000 i od tego czasu nic... Niektórzy sprzedając te auta na alle i tabl itp po prostu potrzebują pieniądzy i można na prawdę wyrwać okazje i po niewielkim wkładzie będzie fajne auto lecz kolego pamiętaj decydując się na serie 7 (limuzyna) zawsze będzie drożej niż w innych autach (pomijając lexusa i w220 :) ) Ja mając maxymalne zniżki czasem zaciskam zęby...

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BartekMW75
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    300
    BMW
    E38 730 D 1999 r M57 BIARRITZBLAU METALLIC...EX: E39 525 TDS, E39 530D, E30 325i
    Skąd
    Siedlce/W-wa
    ja swoja kupilem za 17000..szukałem pół roku..przez 2 lata wsadzilem w nia 3000 a jest jeszcze pare pierdół do zrobienia..dzisiaj postawiłem ja do GRABOLa na warsztat i będzie następne 1500 tys..dzisiaj jestem o tyle mądrzejszy ze szukał bym najpierw auta na forum..skoro ta E32 jest od kogoś od nas to możesz prześledzić co sie z nia działo..wypytaj dokładnie i sprawdź...wydaje się ciekawa opcją...na pewno bym się nia zainteresował..powodzenia w szukaniu, zakupie i użytkowaniu..
    gdyby Pan Bóg preferował przedni napęd chodzilibyśmy na rękach...
    nigdy nie jedz szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...


    Witam! Prosze pomniejszyc fotke poprzednia w sygnaturze, niestety byla zbyt duza!!! Admin

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Byczus
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    495
    BMW
    E39 530dAT, E32 730i V8 manual
    Skąd
    Poznań
    kolego, bordowa E32 z Torunia już została sprzedana.
    Jest BMW E39 530dA Touring 2001r.


    Jest BMW E32 730i V8 manual 1992r.



    Było BMW E34 525i manual 1991r.

  8. #28
    Początkujący Użytkownik Awatar borowik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    60
    BMW
    E38 740d 2000r
    Skąd
    Pruszków

    Post

    Dodam swoje 3 grosze,
    Moim zdaniem kupić tanio ok, ale trzeba znać usterki tego samochodu bo dalej to kwestia ceny za naprawy.
    Klocki, tarcze, zawieszenie to przecież normalne zużycie samochodu.
    Problemy ze skrzynią lub silnikiem to już rzeczy poważniejsze którą potrafią wyssać niemałe tysiące z kieszeni.
    Ja podszedłem do tematu że kupić droższy więc wypaliłem do DE i zanabyłem egzemplarz, Niemiec wręczył mi ostatnie kwity z napraw, przeglądu TUV, książkę serwisową
    A że jeżdżę sporo to nie miałem ochoty tracić czasu na przestoje u mechaników.
    U mnie na 5 miesięcy jazdy (15 tys przejechane): 2 wahacze w zawieszeniu (polskie drogi), akumulator i świece żarowe (przed zimą i jak się okazało trafnie). reszta to pierdoły które i tak kosztują (olej w ASB itp...)
    Reszta to będzie dzieło przypadku czyli coś się zużyje, coś popsuje...

    E38 nie jest tanim samochodem w eksploatacji, to chyba każdy wie a jeżeli nie to mocno się zdziwi.

    podobny wątek był w dziale E65
    http://7er.pl/showthread.php/35107-P...je-si%C4%99-OK

    najcenniejszy cytat który można do e38 też zastosować:

    Panowie ogólnie rzecz ujmując najtańsze " Bezwypadkowe " e65 są w POLSCE - hahahahahhahahhaha. Popatrzcie na mobile.de ile trzeba zapłacić Euro za auto bezwypadkowe i w takim wyposażeniu
    jak opisywane wyżej.
    Bo w kwestii wyposażenia autko nie jest najgorsze. Komforty czarne można już kupić w full opcji za 2 tysie.
    W takich pieniądzach nie szukaj sprawnego auta bo się niemile zawiedziesz i będziesz psioczył że BMW się psuje. Żeby handlarz sprzedał je za 29900 z opłatami musiałby je sprowadzić za min 20000 PLN.
    A uwierz mi takich aut na zachodzie nie ma. Przepraszam są ale na szrotach do rozbiórki i przyjezdza polaczek z lorą i zabiera 10szt na raz!
    Takie czasy!
    traktor V8

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bunioM3
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    129
    BMW
    e 38 740,e 34 V8,e 30 2,5 e 36 1,8 cabrio
    Skąd
    skawina
    zgadzam sie z kolegami ale ja kupilem swoja e 38 V8 z 97 roku za 7 tys i co auto totalnie zaniedbane pracy masa w ogarniecie jej ,i tak oleje plyny ,pompa paliwa ,paski ,rolki,uszczelki pokrywy zaworow,i wiele innych dokladek ,ale juz autko wyglada godnie ,pomalu sie zrobi ale no trzeba miec kase bo to najwazniejsze jak poszukasz znajdziesz polecam e 38 sa zajebiste a mam kilka BMW e 30 2,5 e 34 V8 e 36 1,8 cabrio tak BMW i nic innego kto szuka ten znajdzie

  10. #30
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Trzeba mieć oczy szeroko otwarte i analizować podczas zakupu, brać wszystkie za i przeciw... Ja twierdzę że idzie tanio kupić i dobre -nie ma reguły.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Podobne wątki

  1. Kupno E38 Co i jak?
    Przez ManiacDrifting w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 28-12-2012, 15:43
  2. kupno e38
    Przez rogalex w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-08-2009, 18:47
  3. kupno e38
    Przez rogalex w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-08-2009, 12:35
  4. Kupno E38, roczniki a cena.
    Przez bitek-bitek w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-06-2009, 14:33
  5. kupno e38
    Przez maculicauda w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 01-02-2009, 17:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •