Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Kupno E38 , pewne wątpliwości

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    10
    BMW
    poszukiwania
    Skąd
    Polska PL

    Post Kupno E38 , pewne wątpliwości

    Witam
    Mam pewien dylemat , kwotę jaką uda mi się zebrać na samochód będzie wynosić około 8 tys. Czy jest jakiś sens kupować E38 z początku produkcji z silnikiem R6 za taką kwotę, czy raczej będzie to konkretny trup .. ?
    Czy może lepiej rozejrzeć się za E32 lub E39 ?
    Ważne aby samochód był technicznie sprawny i dobrze jeździł , wygląd wizualny stawiam na dalszym planie bo dla mnie to nie problem .

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar marekbmw21
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    101
    BMW
    e38 3.5 v8
    Skąd
    konin
    co prawda za ta kwote szału nie bedzie ale wszytko z czasem sie zrobi, najważniejsze zeby nie byl jakis kombinowany, kazdy z nas robi cos

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar krzys51
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    33
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Andrespol
    Ja kupiłem za 10 koła (ale nie w ciemn - wiedziałem, że będę musiał co nieco poprawić) w tydzień dołożyłem 9 tyś z gazem. Ale byłem przygotowany. Zrobiłem na glanc.
    Szukałem w cenie 15-18 tyś ale były szroty.
    Myślę, że za duże ryzyko. Ale może dobrze Trafisz od pewniaka.
    Miałeś wypadek komunikacyjny pomogę uzyskać odszkodowanie 608730700 EuCO

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    10
    BMW
    poszukiwania
    Skąd
    Polska PL
    No własnie i tu się najbardziej martwię .. kupie za 8 tys , a będę musiał wpakować drugie tyle żeby to jakoś jeździło .

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Grey21
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    265
    BMW
    Szara Dama e32 735i
    Skąd
    Szczytno
    Kolega bedzie niedługo sprzedawał swoje e38 3.5 aut z gazem w miare dobrym stanie za około 11-12k
    kupisz za 8 i dołożysz zaraz 4-6 , bez sensu ...

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    10
    BMW
    poszukiwania
    Skąd
    Polska PL
    Hmm... a w przypadku E39 lub E32 sprawa się podobnie przedstawia ?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    Ja w tej kwocie bym szukał E32, tutaj masz ciekawą sztukę - http://tablica.pl/oferta/bmw-730i-e3...tml#c8b7dc981e E38 do 8 tysi ciężko znaleźć, musiałbyś dołożyć z 8-10 tysi i wtedy można gadać o jakimś sensownym egzemplarzu. Jakbym miał wolne 8tysi to jechałbym kupić tą bordową E32 bo jest naprawdę ładna.

    Pozdrawiam.

  8. #8
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    Cytat Zamieszczone przez krzys51 Zobacz posta
    Ja kupiłem za 10 koła (ale nie w ciemn - wiedziałem, że będę musiał co nieco poprawić) w tydzień dołożyłem 9 tyś z gazem. Ale byłem przygotowany. Zrobiłem na glanc.
    Szukałem w cenie 15-18 tyś ale były szroty.
    Myślę, że za duże ryzyko. Ale może dobrze Trafisz od pewniaka.
    ja szukając e38 celowałem mniej więcej po środku cen na portalach ( ponieważ budżet był ograniczony inwestycjami w dom ) i szczerze mówiąc nie było nic wartego uwagi....jakimś cudem trafiłem samochód bardzo tanio na portalu , po dwóch szczerych rozmowach ze sprzedający i jasnym obrazie stanu auta postanowiłem się wybrać obejrzeć , na szybko przemyślałem ile jest wkładu ( odliczając to co ogarnę sam kupując tylko części itd ) , samochód miał pewne problemy i niedoskonałości , byłem przygotowany realnie do tematu , dołożyłem po kupnie 3000 zł do auta i myślę że koleje 3000-4000 na wiosnę i będzie po zawodach a przedział cenowy auta po wszystkim nadal będzie poniżej średniej :) , podsumowując za tę kasę kupisz i na pewno trafisz fajny egzemplarz lecz..... licz się z tym że przygoda nie skończy się tylko na wydaniu kasy na auto w dniu jego zakupu , kupując za 8000 dołożysz do auta, kupisz za 12000 też dołożysz nawet jak kupisz za 16000 to możesz być pewny że też coś będzie do zrobienia , także twój wybór czy szukasz auta z małym wkładem czy jak ja tańszego ale z wkładem nie przekraczającym średniej rynkowej i takiego w którym dużo możesz połapać sam jeśli lubisz pogrzebać w samochodzie jak ja :D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Patrykus
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    144
    BMW
    B30,B44 obecnie B28
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Szczerze Ci doradze. Za 8tyś nie kupisz nawet w dobrym stanie E34. Ja swoja sprzedałem za 11 i żałuje, że tego pewnego auta się pozbyłem, a było w niej jeszcze sporo do zrobienia. Za 8 tyś E38 będzie skarbonką bez dna. Jak moja E38. Żałuje, że kupiłem to auto bo nie przemyslalem tego na poważnie i wszystko na wariata. Niestety już w swoją wpakowałem sporo kasy (szczerze mówiąc nerwy są gorsze) i końca nie widzę, a nibyyy z holandii nibyyyy zadbana. DUPA! Szykuj min. 16k na E38. O E32 się nie wypowiadam bo nie miałem do czynienia. A jak się jednak zdecydujesz na E38 obejrzyj ją 100razy, wszystko. I wypompuj jeszcze dodatkowo te 150 na przegląd w stacji diagnostycznej.
    Ostatnio edytowane przez Patrykus ; 17-01-2014 o 21:23

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Piter30
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    327
    BMW
    E38 740 95'
    Skąd
    Stavanger
    kolego jeśli moge cokolwiek doradzić,to z takim budżetem nie pakuj sie w E38.Za taką cene nie znajdziesz nic ciekawego,nawet gdybyś szukał autka typowo do porobienia i chciał to zrobić sam,to troche Cie stuknie po kieszeni.Oczywisćie możńa robić na najtańszych zamiennikach,tylko że to nie ma kompletnie sensu. W tej kwocie zdecydowanie poszedłbym w strone E32.Powinienieś juz cos w miare sensownego za te 8 k znależc.Powodzenia

Podobne wątki

  1. Kupno E38 Co i jak?
    Przez ManiacDrifting w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 28-12-2012, 15:43
  2. kupno e38
    Przez rogalex w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-08-2009, 18:47
  3. kupno e38
    Przez rogalex w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-08-2009, 12:35
  4. Kupno E38, roczniki a cena.
    Przez bitek-bitek w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-06-2009, 14:33
  5. kupno e38
    Przez maculicauda w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 01-02-2009, 17:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •