Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Witam jestem nowym na forum

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    2
    BMW
    745d
    Skąd
    Komis

    Post Witam jestem nowym na forum

    Witam, jestem Konrad i jestem nowy na forum, tak naprawde to pierwszy raz udzielam sie na jakim kolwiek forum. Prosze wybaczcie mi ciezkie poczatki, poniewaz dla zielonego porusznie sie po stronie jest troche skomplikowane.

    Nieposiadam BMW ale jestem bardzo zainteresowany kupnem 7ki, mam upatrzony jeden model i jestem ciekawy czy warto, czytalem rozne posty i po tak obszernej lektorze jestem bardziej "napalony".

    Model ktory upatrzylem to 745d z 2005/2006. Jak juz widzialem jest wiele zwolennikow i przeciwnikow diesla, ale taka konfiguracja wydaje sie ciekawa (niepogardze 750 :)) ale narazie taki widzialem dostepny i wmiare ciekawy uwagi na zdieciach i opisie.

    Posiadam numer VIN i niewiem jak to zprawdzic oraz niewiem czy warto kupic ten konkretny model, i w tym celu potrzebuje waszej bezcennej pomocy.

    Oczywiscie jak tylko macie ciekawsze propozycje i znacie dobre warte plecenia modele to jestem otwarty na wasze propozycje.

    Jestem z trojmiasta i duzo ciezko pracuje od rana do wieczora, wiec mam malo czasu na jezdzenie po Polsce czy za granice po auto. Dlatego szukalem i dalej szukam czegos ciekawego w okolicy. Ale jak wczesniej wspomnialem, jestem bardzo otwarty na wasze sugestie.

    Jeli wogole ktos to przeczyta, napewno zapyta sie ile mam na wydanie, max 80'000PLN ale jakmozna kupic starszy model a rownie fajny i excytujacy, to chetnie wydam mniej, bo zona mnie ze skory obedrze.

    Jesli chodzi o utrzymanie auta to niema problemu, pieniadze mam. Poprostu chce kupic super auto za rosadna cene tylko dla siebie i cieszyc sie podruzujac po trojmiejskich drogach.

    Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie.

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M


    rozumiem, że szukasz modelu 7er - e65/66

    w dziale allegro, załóż temat, wklej link do aukcji, a w dziale dekoder VIN, wpisz nr VIN rozkodujemy

    no i powodzenia w zakupie wymarzonej 7er :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Post

    Witamy. Jeśli koszty utrzymania to nie problem do dobrze że szukasz 745d bo z czasem wpakujesz trochę kasy( chyba że masz pewną sztukę z małym przebiegiem)...Z drugiej strony patrząc jak kasa jest to spalanie tez nie będzie problemem i ja osobiście szukał bym benzynki i tak jak juz pisałeś 750 ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tygrys-16
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    193
    BMW
    e38 750 iL
    Skąd
    żagań , bytom
    podaj 7 ostatnich znakow vin to sie rozkoduje :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    2
    BMW
    745d
    Skąd
    Komis
    Witam, odwiedzilem juz VIN decoder z posta Sam rozkoduj swoj VIN. Ale chetnie sie z wami podziele i uslysze opinie czy warto kupowac.

    DH91257 za kwote 60'000PLN.

    Jakub, czy diesle sa az tak awaryjne z czasem?

    Gdzie mozna zetelnie sprawdzci dodtkowe info takie jak historie, przeglady, ostatnie wizyty w ASO, nierejestrowany jako kradziony, itp. bazujac na VIN? Moze byc odplatnie, ale zetelnie, sprawdzone miejsce.

  6. #6
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Ja bym z 10l czy 12l dieslem uważał - pogadaj z userem Roobs on ma 745d i wiele może powiedzieć, usterkowośc diesli rośnie z ilością km i lat eksploatacji a koszta spore niestety

    Zdecydowanie polecam Ci wersje benzynowe

    poczytaj tez PW
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #7
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Tak jak już pisałem , diesel ma o wiele więcej podzespołów niż benzynka które z czasem się zużywają... Jeśłi miał byś pewny przebieg, dokumentację z ASO to spokojnie wszystko powinno wytrzymać do około 200tys ale potem to już ryzyko rośnie- 2x turbuna, 8x wtryski, a jak już to wszystko porobisz to przy większym pechu zakończy żywot cylinder albo głowica....

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Witaj Kondziuz, z kwotą którą masz na samochód spokojnie znajdziesz super egzemplarz (myślę że do 70 tysi spoko wystarczy po targowaniu). Oczywiście bez sprawdzenia ani rusz. A co do diesli to zawsze są dwie szkoły dla jednych super dla drugich złom. Jednak 745D rzeczywiście jest problematyczny....co innego 3.0D super silnik bezawaryjny i oszczędny tylko dla "niektórych" za słaby do 7er.

    Ps: w miejscu opisu "skąd" wpisujesz skąd jesteś a nie skąd będziesz miał Bmw haha
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

Podobne wątki

  1. [E38] witam jestem nowym użytkownikiem
    Przez raf-max w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-08-2013, 10:03
  2. [E38] Witam jestem nowym klubowiczem
    Przez kostek w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-02-2013, 16:17
  3. [E38] Witam jestem nowym członkiem forum
    Przez sebas140 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-06-2012, 08:23
  4. [E38] witam jestem nowym członkiem forum - i od wczoraj posiadaczem e38 730d
    Przez pajo123 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-02-2012, 07:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •