Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: E32 Zegary umarły...

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Jeśli "nie chce ci się wierzyć" to nie wierz.

    Ja przyjmuję scenariusz w którym przykładowo: lista wyposażenia standardowego w roku '87 zawierała OBC dla 735i na rynek niemiecki, dla 730i w tym samym roku, w wersji podstawowej OBC nie było, natomiast 750iL z tego samego roku w wersji eksportowej miało nie tylko OBC ale jeszcze zestaw podłokietników, podstawowego Beckera i instalacje pod telefon pokładowy.

    Nie musisz w to wierzyć ani przyjmować do wiadomości.
    No i weź tu komuś pomagaj. Jak głową w mur.:suicide:

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    a z kąd masz te informacje? czy to czyste gdybanie? a powiedz mi wobec tego czy grzane dysze sprysków i podgrzewanie zamka jest ori czy nie?

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    co do zegarów obc itp.... dzisiaj po raz pierwszy pojawiły się nowe objawy.... na zegarach wyświetlają się jakieś dziwne znaczki zamiast komunikatów. zamiast biegów i trybów skrzyni paliły się tylko 2 piksele generalnie wyskakują artefakty. co może być powodem? zegary padają? po wyłączeniu zapłonu na około 2-3 minuty wszystko wraca do normy do następnego razu... jakaś diagnoza? ponadto dodam ze czasami słychać gong ale nie wyświetla mi się nigdzie nic więcej. śmiem twierdzić że chodzi o temperaturę zewnętrzną (przy 3 stopniach powinien chyba sygnalizować gongiem no chyba że to też nie działa tak jak w e30 i e34)

  4. #44
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    Diagnoza postawiona na początku wątku-wymien kondensatory

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    jesteś pewny tej diagnozy? jeżeli tak to kupię drugie zegary bo nie mam komu zlecić wymiany kondków. Czy nie działający komp na zegarach (czasami zatrybi ale żadko) to też wina kondków?

  6. #46
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    teraz po zimie to samo było u mnie,auto trochę stało ale już wcześniej to się działo. Wymiana kondensatorów części + robota 50zł. Możesz zrobić sam ale ja niemam na to czasu. Ja wymieniałem w serisie rtv.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •