Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ elektryka] wymiana foteli podlaczenie z anglika

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    [ elektryka] wymiana foteli podlaczenie z anglika

    szybkie pytanko, znalazlem w identycznej konfiguracji fotele tyle ze w skorce, problem ze z anglika, czy z podlaczeniem bedą problemy? identyczna konfiguracjua to i wtyczki identyczne :D chyba?

  2. #2
    Tak na szybko to na pewno się różnią choćby tym, że fotel kierowcy nie posiada maty do Air-baga, czyli po zmianie na angielskie fotele kierowca będzie z matą a pasażer bez - błąd SRS murowany. Druga sprawa, jeśli masz fotele z pamięcią i zmieniasz na fotele z pamięcią, to moduł pamięci jest w fotelu kierowcy - w tym przypadku znowu nie po tej stronie co trzeba. Prawdopodobnie do tego będzie brakowało połączenia. Jeśli fotele są w skórze, to może warto przezbroić samą skórę?

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    no ok modul pamieci mozna przelozyc z prawej strony na lewą lub przelozyc ze starych, a propo przezbrajania skory to ktos to robil? duzo roboty?


    chyba znalazlem

    http://www.bimmerboard.com/forums/posts/489154

  4. #4
    Całej skóry nie zmieniałem, bo nie miałem potrzeby natomiast rozbierałem częściowo fotele - prosta robota, tylko trzeba na łapy uważać, bo ostre te blachy są. A link ciekawy....

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    267
    BMW
    e38 728 lift ,e53 X5,e65 750i, e66 750li
    Skąd
    Siemianowice Sl
    Witam może ktoś pomorze co mam zrobić zmieniłem fotele z angola i świeci mi poducha pewnie przez brak maty w siedzeniu pasażera jak to można prosto rozwiązać ?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    kup sobie emulator maty :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •