Kolego ze zdjęcia nie widać ale normalnie się to wciska jak przełącznik??? Jak nie to może jest to podczerwień od alarmu o ile takowy masz w samochodzie(podobne widziałem w e34 tylko było umiejscowione koło przełącznika otwierania szyberdachu na podsufitce)pzdr