Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Sprzedaż mojej e38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    123
    BMW
    E38 728i '99
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle

    Post Sprzedaż mojej e38

    Witam, (administracja - ten dział wydaje się najlepszy dla mojego tematu)

    jestem posiadaczem od 3 lat e38, samochód kupiłem w fajnym stanie i wydaje mi się dobrze wyposażony, mam sumie 3 samochody i jestem na etapie kupowania pickupa (działalność)... dlatego prawdopodobnie pożegnam się z e38 i e36, które powoli tracą powietrze w kołach od samego stania...

    mam do Was pytanie, na ile mogę ewentualnie liczyć przy sprzedaży (może ktoś chętny obejrzeć? ;-) )

    przyznam, że samochód troszkę zaniedbałem, brak czasu i zapału, ujeżdżam berlingo w hdi na co dzień....

    trochę o samochodzie:

    - 728iA
    -10 1999
    -kolor grafit
    -przebieg 350 000 km

    z wyposażenia (jak na 2.8 jest ok):
    podwójne szyby, hydrauliczna klapa,ksenon, szara skóra z masażami i grzaniem, łamana itp, el kolumna kierownicy, duża navi z mk4, tylna roleta el, el składane lusterka, instalacja gazowa stag 300 butla w bagażniku (wlew pod klapką),
    opony zimowe do jazdy na orgi 16 cali
    opony letnie do wymiany na felgach 19 cali słoneczka z e65
    kpl kluczy, chyba 5 szt

    wady: uszkodzona mata zajętości pasażera, brak wkładek w klamkach co ładnie wygląda ale nie spisuje się w 14 letnim kluczyku, który lubi strzelić focha, RDZA 5 ognisk rudej - drzwi na dole i tylna listwa pod klapą bagażnika, zapaliła się ikona silnika (sonda lambda, którą wymienię przed oddaniem!!!), AUTOMAT: powoli doskwiera mu konwerter bo zaczęły lekko falować obroty przy jednostajnej jeździe. Na pewno coś tłucze w zawieszeniu, chociaż diagnosta nic nie widzi (ja wiem i to czuję), poci się zbiornik wspomagania

    to chyba wszystko, chcę byś mega szczery przy sprzedaży bo jestem na etapie kupna auta i wiem jaki to ból kiedy sprzedający coś ukrywa, samochód nigdy mnie nie zawiódł, rewelacyjnie jeździ, gaz czy benzyna nie ma różnicy, nowa pompa wody stalowe łopatki, nowy pasek, nówki tarcze z przodu oraz klocki (wymienione z pół roku temu ale samochód wiecznie stoi).

    Teraz pytanie do Was, biję się z myślami czy go oddawać, mogę w niego wsadzić z 5k i będzie wóz na kolejne lata... kwestia tego ile mogę za niego dostać!?
    Jest sens wystawiania go za np ok 18-20 tyś? Oczywiście cena z felgami i wszystkim co mam i wypisałem.

    Proszę o opinie jak to widzicie, pzdr

  2. #2
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Wątpię abyś dostał te 18-20 tys...

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #3
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Kolega od klimatyzacji z Koźla ? Dobrze kojarzę ?
    Pewność na każdym kilometrze ...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    123
    BMW
    E38 728i '99
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Dokładnie ;-) chyba mnie odwiedziłeś kiedyś pod biurem.

    No nic trzeba będzie się pogodzić z niższą ceną sprzedaży... ewentualnie poprawki i dopiero sprzedaż ;-)

    edit: zapomniałem dodać, klimatyzacja oczywiście w pełni sprawna!!! :)
    Ostatnio edytowane przez Szyszon ; 07-01-2014 o 19:32

Podobne wątki

  1. Niesamowity Tuning E38 i to na sprzedaż naprawde warto HEHE
    Przez conan997 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 20:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •