Cytat Zamieszczone przez jaro5 Zobacz posta
Ja dokładałem do mojej,tylną rolete miałem.Więc przełącznika nie dokładałem z przednich lewych dzwi bo był przełącznik od rolet.Potrzebujesz boczki pod rolety,instalacji tej od silniczków do sterownika w dzwiach.nie wiem jak bedzie u ciebie ze sterownikami w dzwiach jak nie miałeś tylnej rolety.Inne są nawet cięgna od ryglowania dzwi tylnych.Ogólnie to ciężko wszystko skompletować.Ta osłona ramki szyby od środka też jest inna.Jak bedziesz kupował boczki to kupuj kompletne,czyli zeby były z przełącznikami i instalacją.Jest dużo roboty żeby to zebrać do kupy a i tak w srvisie wydałem pare setek na spinki,kołeczki,śrubki...Samo kodowanie to pikuś jak gościo ma pojęcie.U mnie działa jak orgin,jak przytrzymam przełącznik od rolety w dzwiach od kierowcy to wszystkie 5szt.rolet opadają albo sie podnoszą.Miny gapiów na parkingu przy cofaniu są poprostu nie do opisania.
dziękuję za pomoc...
a zmieniałeś też wygłuszenia drzwi tylnych?
widzę po numerach że do rolet są inne (51 42 7 181 063 oraz 064)
jestem na etapie kupowania rolet bocznych i muszę dokładnie wiedzieć co potrzebuje, bo znalazłem auto do rozbiórki jeszcze nie tknięte, więc jest szansa kupić cały komplet oprócz boczków (są szare a ja mam czarne).

pzdr