Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: doposażenie w rolety

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    205
    BMW
    brak
    Skąd
    warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez lysy106 Zobacz posta
    Gabel zeby podłączyć roletę tylna nie wolno Ci powtaram nie wolno wlutować się w instalację. Musisz położyć instalacje Rolety. Zasilanie łatwo pociągniesz do bezpieczników w gagażniku - najlepiej tam gdzie jest bezpiecznik rolety, minus do zbiorówek uziemienia pod lampą. Kabel sygnałowyprzy pomocy specjalnych złączek BMW. A sterowanie niestety będziesz musiał poprowadzić od rolety aż do panelu klimatronika i wpiąć się we wtyczkę. Wszystko jest w WDS-e. Roboty jest duuuuużo - zwłaszcza z tą tylną roletą.
    Aaaaaaa i przypomniałem sobie jeszcze. Jak rozbierzesz tapicerką sprawdź jakie masz sterowniki ( duże białe pudełka) czy w wersji LOW czy HIGH. Jeżeli LOW to chyba ich nie da się kodować!
    Bardzo cenne wskazowki...dzieki. kurde bede misial rozebrac duzo elementow...fuck, jednak wole jak wszystko jest fabryka. A jest moze szansa ze auto jest przygotowane pod tylna rolete? Czy takie kombinacje nie mialy miejsca?

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Niestety nie ma takiej opcji. Mi się spierdzielił subwoofer pod fotelem i jak go wyjąłem to puściłem ten kabelek wtedy. Rozbierania masz dużo niestety. Dobrze żebyś miał kawałek wiązki żeby to zrobić jak w ori.

    taśma izolacyjna parciana do obwijania wiązki i lecisz;)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    205
    BMW
    brak
    Skąd
    warszawa
    A nie trzeba ciagnac zadnych przewodow od panelu sterowania w drzwiach kierowcy przez sterownik drzwi do panelu klimatronika?

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez gabel Zobacz posta
    A nie trzeba ciagnac zadnych przewodow od panelu sterowania w drzwiach kierowcy przez sterownik drzwi do panelu klimatronika?
    Nie nie absolutnie nie! Po podłączeniu przełącznika sam sygnał o załączeniu rolety już będzie wysyłany do panelu klimatronika.( Trzeba go tylko później przekodować - dodać roletę do wyposażenia )

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    205
    BMW
    brak
    Skąd
    warszawa

    Post

    a nie potrzeba wymieniac panelu klimatronika?
    na realoem są dwa, jeden właśnie do sterowania roletą...może być zonk
    nr 64 11 6 981 405

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Pisałem na stronie wcześniej, że trzeba wymienić panel klimy na kompatybilny z roletami.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    205
    BMW
    brak
    Skąd
    warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Pisałem na stronie wcześniej, że trzeba wymienić panel klimy na kompatybilny z roletami.
    tak wiem, dziękuję za pomoc Euro_tuned.
    chciałem tylko dopytać kolegi Łysy106, ponieważ dokładał roletę tylną do swojego auta, a nie pisał nic o konieczności wymiany tego panelu.

    a moze ktoś podpowiedzieć jak ten panel wyjąć w miarę bezkolizyjnie, żeby niczego nie połamać?

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Ja wymieniałem panel kliamtronika bo i tak przerabiałem na polift ale masz rację panel nalezy wymienić na ten obsługujący roletę!

    Zeby wyjąć panel musisz rozebrać troszke gratów.

    1. Zdjąć listwy drewniane z konsoli ( tą środkową wystarczy ) bo panel jest przykręcony do deski a srubki są pod listwami.

    2. Aby zdjąć tą listę środkową trzeba wyciągnąc od strony pasażera kratkę nawiewu ( śrubokręcikiem lekko podważ i wyciagnij do siebie. Zrób to delikatnie aby nie uszkodzić drewna. Środkowej kratki nie ruszaj.)

    3. Z drugiej strony wygląda to troszkę gorzej:

    Musisz podważyć osłonę (listwa nr 1 ze zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	47.0 KB
ID:	6612)kolumny kierowniczej -

    Pod tą listwą są po obu stronach śrubki mocujące odpowiednio listwę lewą i lewą stronę listwy środkowej.

    Jak je odkręcisz i zdemontujesz listwę środkową ( podważ delikatnie śrubokrętem owiniętym szmatką - listwa jest zamontowana na kołkach trzeba ją tylko wypiąć ) wszystko będziesz miał widoczne!
    Ostatnio edytowane przez lysy106 ; 06-01-2014 o 10:37

  9. #19
    Elbich
    Gość

    Post

    Nie byłoby taniej i efektowniej przyciemnić szyby?? Tak patrzę, to niektórzy bardzo lubią swoje auta;p 1tyś zł to przy bardzo dobrych lotach i promocjach trzeba wyjąć... Wg mnie najtaniej byłoby kupić kompletne drzwi z tapicerkami i roletami tak aby były wszystkie pierdoły po czym zamienić zabawki ze swojego auta i sprzedać ciągle kompletne drzwi;)

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar FABIO80
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    55
    BMW
    E38 / E65
    Skąd
    SILESIA
    jak chcesz to mam do sprzedania boczki tylnych drzwi pod rolety,kompletne z przyciskami.

Podobne wątki

  1. [elektryka] E65/66 SOFT CLOSE doposażenie
    Przez jaro_alfa w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14-04-2021, 20:46
  2. [wnętrze] Fotele komfort doposażenie!!!!
    Przez lysy106 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 13-02-2017, 14:03
  3. [audio/video] LOGIC 7 doposażenie
    Przez jaro_alfa w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-08-2016, 00:06
  4. [elektryka] Elektryczna kolumna, doposażenie polifta
    Przez Szyszon w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-11-2011, 15:46
  5. [ wnetrze] Doposażenie E38 w stoliki
    Przez Supermen w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-08-2009, 08:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •