Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Nowicjusz

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    52
    BMW
    E32
    Skąd
    Łódź

    Nowicjusz

    Witam serdecznie wszystkich pasjonatów 7er!

    Swoja przygodę z bawarkami zaczalem jakis czas temu ze sprowadzona e34 525i 24v w automacie. Niestety jednak auto musiało byc sprzedane wiec teraz rozglądam sie za czymś nowym i ciekawszym niz egzemplarz, ktory posiadałem. Wybór padł grubsza siostre mojej Beatki, stad rejestracja na forum. Dosc intensywnie szukam zatem e32.
    Wiem ze byc moze to dosc beznadziejne z mojej strony ale zwracam sie do Was z prośba o pomoc. Na ta chwile mam upatrzone 3 egzemplarze (linki poniżej). Niestety budżet dosc ograniczony ale warsztat za domem pozwala na mniejsze lub większe zabawy z mechanika. Zalezy mi na względnie zdrowej blasze, a w związku z tym, ze auto ma byc użytkowe, takze na silniku z instalacja gazowa.

    Na ta chwile lista zamyka sie w następujących ofertach:

    http://tablica.pl/oferta/bmw-740-e32...5-ID4dmL1.html
    Auto stoi juz długo na tablicy, jest to oferta na tyle kusząca ze rozważam wizytę w Bydgoszczy. Boje sie jednak, ze naprawa skrzyni nie ograniczy sie tylko do wymian tarczek biegów (jeszcze w tej chwili jestem laikiem i czytałem ze koszta naprawy moga byc duże), niemniej jednak to dobrze wyposażona i ciekawa bunia.

    http://tablica.pl/oferta/bmw-e32-730...5-ID4uHuF.html
    To z kolei oferta ktora zaciekawiła mnie magicznym określeniem alpineweiss. Auto ma wszystko czego potrzebuje i pasuje mi wizualnie. Jednak podróż pod granice bez pewności ze warto ten samochód kupic troche hamuje moje zapędy.

    http://tablica.pl/oferta/bmw-e32-92r...5-ID4xqD7.html
    Ostatnia Beatka jest z kolei najciekawsza ze wszystkich. Oglądałem ja juz na żywo, ma wspaniale felgi i wyglada bardzo dobrze wizualnie. Niemniej jednak jest to samochód ktory bardzo długi czas stał w miejscu, a ze brak ubezpieczenia i przeglądu, nie miałem okazji sprawdzic jak zachowuje sie na drodze.

    Co sądzicie o tych ofertach? Nie ukrywam ze ze wzgledu na odległość trzecia oferta jest dla mnie najatrakcyjniejsza.

    Z gory dziekuje za pomoc i czekam na jakis odzew z Waszej strony!
    A jak dobrze pójdzie niedługo z duma przedstawię swojego youngtimera na forum.

    Niech 7er bedzie z Wami!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Witaj, biała zrobiła na mnie wrażenie choć felgi akurat bym wywalił. Szkoda tylko, że wnętrza nie pokazał, a ile woła za nią ?? Ta V8 wygląda na bardzo zaniedbaną, wystawianie na sprzedaż auta którego stan wizualny można poprawić inwestując parę złoty dobrze nie wróży i ta skrzynia... może się okazać że to nie 5500 tylko 11 tyś na start będzie. Ta trzecia ładna ale brak OC i przeglądu jest jakąś wadą, skoro taka ładna i zadbana i bdb to dlaczego stoi ??

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    52
    BMW
    E32
    Skąd
    Łódź
    Dzieki za odpowiedz! Biala jest calkiem ladna to prawda, a do jej felg mam te same odczucia - moze koniec końców sie uda wymienić to na jakies oryginalne BMW albo cos co wyglada schludnie. Tylko to daleeeko...

    Chodzi mi cały czas po głowie ta szara, właściciel chce zebym zapłacił za przegląd on zapłaci za oc i moze odbijemy targu. Niemniej jednak boje sie ze bedzie to kasa utopiona w błoto bo auta w ruchu nie widziałem - tylko silnik miałem okazje osluchac, a sprzedawca twierdzi ze do wymiany w niedługim czasie beda amortyzatory.

    Co do tej zabiedbanej, wymaga włożenia pracy, ale mocny silnik w gazie jest dla mnie bardzo atrakcyjny. Musze sie jutro skontaktować z serwisem BMW w Łodzi (nieautoryzowany na ul. Teresy) i zapytać jakie sa koszta naprawy takiej skrzyni. A moze Wy sie orientujecie w jakich kwotach to sie moze zamknąć? I co moze powodować problem? Zastanawiam sie nad tym zeby w niedziele tam pojechac i obejrzec - o ile autem mozna sie przemieszczać w razie ewentualnego zakupu.

    Moze ktos z Was ma cos na sprzedaż? Albo wie ze jakas oferta dostępna w necie jest warta zainteresowania?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    74
    BMW
    750iL
    Skąd
    Sin City
    Jeśli szukasz dobrego e32 to w tym momencie najciekawszym takim autem jest ten lang:http://tablica.pl/oferta/bmw-e32-740...tml#0a987d01df

    Nie mam nic wspólnego z ogłoszeniem, ale będąc na kupnie nie szukałbym dalej, to auto ma wszystko czego potrzebuje dobre siedem w budzie e32.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Z przeglądem to nawet dobry pomysł, zapłać ale pod warunkiem, że auto go przejdzie i niech je przetrzepią dokładnie. Będziesz wiedział przynajmniej co w aucie piszczy.

    Remont skrzyni idzie w tysiące, no chyba, że mówimy o łataniu. Rozwiązaniem jest wymiana na używkę.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    15
    BMW
    E32
    Skąd
    Sanok-Krak
    Fajnie że cały czas kś dochodzi . Podrawiam

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    52
    BMW
    E32
    Skąd
    Łódź
    Ta długa wersja troche sporo przekracza budżet, nie mam w tej chwili tyle kasy zeby zainwestować w auto, dlatego tez szukam sztuki przy ktorej cos mechanicznego jest do naprawy, bo te prostsze prace moge zrobic samemu.

    Chyba zrobie jeszcze jedno podejście z ta lodzka, zobaczymy czy właściciel bedzie ugodowy.

    Znalazłem jeszcze jedna świeża ofertę ktora mnie zainteresowała:
    http://tablica.pl/oferta/e32-735i-lpg-CID5-ID4yNmB.html
    Co o tym myślicie?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    15
    BMW
    E32
    Skąd
    Sanok-Krak
    Ciekawa opcja gdyżjest dobrze wyposażona lecz od cholery kilometrow zrobione na gazie ale jezeli jestes zainteresowany to zadzwon i spytaj sie co ma za części i jakie są niedociągnięcia .
    Ta opcja jest ciekawa

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    a na to lukałeś??
    http://tablica.pl/oferta/bmw-e32-740...tml#bf3a296193
    zadzwonić podpytać się jak blacha zdrowa elektryka chodzi silnik i skrzynia ok to zbijać z ceny i brać
    http://tablica.pl/oferta/bmw-7-e32-v...tml#bf3a296193
    wisi juz chwilę i chyba była omawiana na forum ale teraz nie znajdę tematu
    http://tablica.pl/oferta/bmw-seria-7...tml#c5b3300c77
    bez skór i na zwykłym lpg bez opłat i przeglądu
    nie wiem ile chcesz przeznaczyć na zakup i ile na start masz przeznaczonych kwitów więc podałem wersje z niższymi cenami pzdr:)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    52
    BMW
    E32
    Skąd
    Łódź
    Pierwsza wlasnie ma spisywana umowę - takze najprawdopodobniej była to dobra okazja. Szkoda bo patrzyłem na nia ale brak zdjeć jakos mnie nie przekonał, jeszcze dostałem odpowiedz ze zdjeć nie ma bo to nie jest samochód faceta ktory wystawiał.

    Druga jest interesująca opcja, tylko problem ten ze jest to auto drogie do zagazowania, a cena wyjściowa nie jest mała. Duzym plusem jest wnętrze, bo krótko mówiąc jest śliczne.

    Na trzeciej sie nie skupialem zupełnie, boje sie o stan auta i o dziwnie niska cene.

    Dzieki Wam wszystkim za pomoc!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Podobne wątki

  1. [E65/66] Nowicjusz
    Przez domingos w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-09-2013, 16:33
  2. [E38] Nowicjusz
    Przez Futerko30d w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-01-2013, 13:05
  3. [E38] Nowicjusz wita nowych kolegow
    Przez szujram w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 19:53
  4. [E38] Nowicjusz armani Witam Wszystkich
    Przez -Armani- w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-07-2011, 18:45
  5. [e32] Witam wszystkich jako nowicjusz.
    Przez krzpod w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 15-02-2010, 17:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •