Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [ wnetrze] Fotele z e38?

  1. #11
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    witam ,jestem parę miesięcy po wymianie tapicerki z weluru na czarną skórę ,całość czyli fotele elektr.+podgrzew.tylna kanapa, boczki (tylne z roletami),tylna półka z elektr.roletą ,tunel środkowy obydwa schowki i parę drobiazgów koszt 1250, skóra nie przetarta, bez pęknięć.
    Przy wymianie małym problemem było podłączenie fotela kierowcy i tylnej rolety poza tym małe przeróbki podłączeń boczków(mam model 89r. a wkładałem z 92r.)Ale efekt wynagrodził mi włożoną kase i czas .
    foto link poniżej
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Odświeżę temat.
    Mam okazję dostać za przysłowiowy uścisk ręki fotele + kanapa z e38. Chciałbym przełożyć je do mojej e32. Wiem że jest z tym dużo roboty, ale mimo to chciałbym się tego podjąć lub komuś zlecić. Chciałbym się konkretnie dowiedzieć na jakie problemy mechaniczne i elektryczne natrafię i co będę musiał przerobić (oprócz prowadnic).
    Kusi mnie bardzo to, że są to fotele aktywne, czyli z masażem, w pełnej elektryce, podgrzewane, z lusterkami i lampkami w zagłówkach oraz stolikami. Ponadto w podłokietniku kanapy jest radio (sterowanie) i miejsce na 2 telefon. Z tych względów jestem zdeterminowany podjąć to wyzwanie :D .
    Czy jest szansa, że to wszystko podłączę i będzie działać?
    Czy jest może ktoś na forum, kto podjąłby się takiej przeróbki i ewentualnie za ile?

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Cytat Zamieszczone przez siudema
    witam ,jestem parę miesięcy po wymianie tapicerki z weluru na czarną skórę ,całość czyli fotele elektr.+podgrzew.tylna kanapa, boczki (tylne z roletami),tylna półka z elektr.roletą ,tunel środkowy obydwa schowki i parę drobiazgów koszt 1250, skóra nie przetarta, bez pęknięć.
    Przy wymianie małym problemem było podłączenie fotela kierowcy i tylnej rolety poza tym małe przeróbki podłączeń boczków(mam model 89r. a wkładałem z 92r.)Ale efekt wynagrodził mi włożoną kase i czas .
    foto link poniżej
    Elegancko to wszystko wyszło.

    pozdrawiam

    bosman

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •