Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: czyszczenie dolotu

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    czyszczenie dolotu

    jest taki preparat



    odpalamy auto, obroty silnika utrzymujemy okolo 3-4tys i wpryskujemy w dolot tz za przeplywką, podobno czysci...
    a jak to wyszlo w praktyce??? e e38 niestosowalem!!! ale kolega w punto i w astrze II stosowal, zdejmowal caly golot i bezposrednio w gardziej, z auta dym kosmos!!! w tlumika to nawet niewiadomo co polecialo, wypryskal caly preparat auto pracuje na wolny rowniej, a jak zagladasz w gardziel (1 punktowy wtrysk) to tam blysk i wszystko jak nowe!

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    A będziesz używał ???

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    raczej nie, kolega dzisiaj sprawdzi w w124 moze porobie troszke fotek jak to wyglada

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Czekamy na relacje...

  5. #5
    Może ma to sens, ale slusznie żeby najpierw potestowali koledzy w innych autach. Nie ma co narażać naszych pociech :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    a te wszystkie smieci z dolotu to gdzie leca??do silnika??

  7. #7
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    No właśnie czekałem czy ktoś to zauważy ! Jestem na NIE dla takich wynalazków, ale ludzie kupują - to tak jak tzw MOTODOKTOR klient myśli, że to złoty środek na jego problemy a problemy dopiero sie zaczną jak to wleje :what:

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez ArekLand
    No właśnie czekałem czy ktoś to zauważy ! Jestem na NIE dla takich wynalazków, ale ludzie kupują - to tak jak tzw MOTODOKTOR klient myśli, że to złoty środek na jego problemy a problemy dopiero sie zaczną jak to wleje :what:
    Wbrew pozorom ma to sens. Przyśpiesza nieuniknione, a klient mysłi ze dzieki temu pojezdził jeszcze jakis czas. Ktos zarobil ;D Potem, gdy silnik już jest trup stwierdza, ze jak np Motodoktor juz nie pomaga trzeba robic remont. ;D Znowu ktos zarabia. Tak napedzamy gospodarke!
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •