Cytat Zamieszczone przez WojtekE_32 Zobacz posta
To prawdopodobnie ten wypięty kabel. Błąd airbagu trzeba kasować na komputerze inaczej nie zgaśnie

No właśnie hehe zapomniałem, muszę podpiąć, mam nadzieje, że będzie git
Dzięki