Zamieszczone przez WojtekE_32 To prawdopodobnie ten wypięty kabel. Błąd airbagu trzeba kasować na komputerze inaczej nie zgaśnie No właśnie hehe zapomniałem, muszę podpiąć, mam nadzieje, że będzie git Dzięki
Zasady na forum