Mogła się woda dostać do kostki. Nie wiem gdzie się znajduje czujnik, ale jak pod siedzeniem może być mokra podłoga i szaleje.
Mogła się woda dostać do kostki. Nie wiem gdzie się znajduje czujnik, ale jak pod siedzeniem może być mokra podłoga i szaleje.
Pod siedzeniem kierowcy był odpięty taki mały niebieski kablem z końcówką ala iso na 3 piny chyba, ale nic to nie dało, jutro oblukam, może coś jeszcze, się wypięło