Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: OT - Witam

  1. #1
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    Post OT - Witam

    @miro

    że tez Ci się nie nudzi to hejtowanie - kupiłeś strucla i teraz narzekasz na każde BMW na świecie bo myślisz że to Ci coś pomoże

    śmieszysz mnie do łez

    żenada roku 2013
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    ADASIO jak Ty się z tym nie możesz pogodzić ,że E65 to wielkie nieporozumienie w BMW to bardzo mi przykro.
    Powiem Ci więcej . Do wentylków w felgach nie dorasta AUDI D3.
    Miałem piękny ,bezwypadkowy i bardzo zadbany egzemplarz E65 z przebiegiem 175 tys potwierdzonym przez BMW gdzie był cały czas serwisowany. Nie mów jak nie widziałeś,a to co ja piszę na temat tego modelu to tylko moje odczucie i wrażenia z jazdy. Obecnie mam A8 D3 z 2005r z 4.2 benzyna (kupiona w serwisie AUDI ) i mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić ,że ja mam teraz rasową limuzynę, a Ty jeździsz kredensem którego nigdy w życiu nie sprzedaż za kwotę którą cenisz chyba ,że za 30 parę tysi. hehe I nie mów ,żę Twoje auto jest więcej warte bo po pierwsze rocznik nie pozwala a po drugie jest wersją USA ,więc jeżeli ktoś tu hejtuje to tylko Ty swoją pieczkę.
    Powodzenia
    Nara!

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    ADASIO jak Ty się z tym nie możesz pogodzić ,że E65 to wielkie nieporozumienie w BMW to bardzo mi przykro.
    Powiem Ci więcej . Do wentylków w felgach nie dorasta AUDI D3.
    Miałem piękny ,bezwypadkowy i bardzo zadbany egzemplarz E65 z przebiegiem 175 tys potwierdzonym przez BMW gdzie był cały czas serwisowany. Nie mów jak nie widziałeś,a to co ja piszę na temat tego modelu to tylko moje odczucie i wrażenia z jazdy. Obecnie mam A8 D3 z 2005r z 4.2 benzyna (kupiona w serwisie AUDI ) i mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić ,że ja mam teraz rasową limuzynę, a Ty jeździsz kredensem którego nigdy w życiu nie sprzedaż za kwotę którą cenisz chyba ,że za 30 parę tysi. hehe I nie mów ,żę Twoje auto jest więcej warte bo po pierwsze rocznik nie pozwala a po drugie jest wersją USA ,więc jeżeli ktoś tu hejtuje to tylko Ty swoją pieczkę.
    Powodzenia
    Nara!
    Tak to jest, jak się kupuje auto typu e65 za 20 tys zł

    Ale teraz masz "rasowa limuzynę" więc się cieszymy razem z Tobą twoim szczęściem i możesz patrzeć na nas z góry bo masz Audi
    pochwal się nim, ponabijamy się z niego tak jak Ty z BMW, zobaczymy jaka to masz ta rasowa limuzynę
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •