Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: bagażnik i klakson

  1. #1
    83krynio
    Gość

    bagażnik i klakson

    Witam.
    Mam takie pytanie odnośnie bagażnika.Czy jest do niego jakiś przekaźnik i jeśli tak to jaki i gdzie go mogę znaleźć?
    To zabrzmi trochę śmiesznie,ale czy ktoś mógłby napisać gdzie powinna znajdować się syrena-klakson bo jakoś nie mogę znaleźć, a byłoby jeszcze lepiej jakby ktoś miał fotkę.

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Hmmm z tego co mnie Sylwekk uświadomił to w tylnim błotniku .....

  3. #3
    Vip Vip Awatar casi123
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    311
    BMW
    e-38 750
    Skąd
    Gdańsk
    Sygnały dzwiękowe (dwa)znajdują się pod przednim zderzakiem po lewej stronie , natomiast z tyłu po stronie prawej jest taki sam sygnał (jeden),który podpięty jest pod alarm :) i funkcję code :D

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez casi123
    Sygnały dzwiękowe (dwa)znajdują się pod przednim zderzakiem po lewej stronie , natomiast z tyłu po stronie prawej jest taki sam sygnał (jeden),który podpięty jest pod alarm :) i funkcję code :D
    HAHA! Miałem napisac to samo, ale ktos mnie ubiegl ;D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    Cytat Zamieszczone przez casi123
    Sygnały dzwiękowe (dwa)znajdują się pod przednim zderzakiem po lewej stronie , natomiast z tyłu po stronie prawej jest taki sam sygnał (jeden),który podpięty jest pod alarm :) i funkcję code :D
    HAHA! Miałem napisac to samo, ale ktos mnie ubiegl ;D
    No to teraz tylko <kopiuj> i <wklej> i po robocie ;D

    A tak na poważnie to powyższy tekst jest prawie kompletny - z analizy schematu wynika, że były dwa rodzaje syren do alarmu (czyli do tego sygnału umieszczonego za prawą tylną osłoną zakola).

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    49
    BMW
    e38
    Skąd
    Wawa
    Walcząc kiedyś ze zwarciem w moim samochodzie miałem nieprzyjemność dobrać się do syrenki alarmu- uff, chyba wolał bym silnik z mojej Beatki wyciągnąć:) Dostęp jest koszmarny.

  7. #7

    Re: bagażnik i klakson

    Cytat Zamieszczone przez 83krynio
    Witam.
    Mam takie pytanie odnośnie bagażnika.Czy jest do niego jakiś przekaźnik i jeśli tak to jaki i gdzie go mogę znaleźć?
    To zabrzmi trochę śmiesznie,ale czy ktoś mógłby napisać gdzie powinna znajdować się syrena-klakson bo jakoś nie mogę znaleźć, a byłoby jeszcze lepiej jakby ktoś miał fotkę.

    Co do pierwszej części pytania - klapa jest sterowana bezpośrednio przez GM (General Module). Bezpieczniki 29 i 58 zabezpieczają obwody związane z klapą. Nie ma innych dodatkowych przekaźników.

    A uszczegóławiając temat syreny, zmiana elementu wykonawczego dla syreny alarmowej była we wrześniu 95 roku (zamiast klaksonu układ elektroniczny)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •