Zamieszczone przez avecezarave Można i nie ma z tym problemu tylko że trzeba robić przeglądy okresowe co roczne. Oczywiście można też całkowicie usunąć ten gaz i będzie po sprawie. Oczywiscie mozna i tu sie zgodze, lecz co do tego ze jak jest gaz trzeba co roku to juz sie nie zgodze. Mozna miec lpg i bezterminowy przeglad.
Jak German to Anna.
Zasady na forum