Cytat Zamieszczone przez avecezarave Zobacz posta
Można i nie ma z tym problemu tylko że trzeba robić przeglądy okresowe co roczne. Oczywiście można też całkowicie usunąć ten gaz i będzie po sprawie.
Oczywiscie mozna i tu sie zgodze, lecz co do tego ze jak jest gaz trzeba co roku to juz sie nie zgodze. Mozna miec lpg i bezterminowy przeglad.