Zamieszczone przez marek1132 .Ciekawe dlaczego nic nie wspomniał o lpg. Bo dobrze wie że w klasyku i w dodatku za taką cenę LPG być nie powinno... O profesionalu to samo pomyślałem ;)
B.-ądź M.-arce W.-ierny Opel Signum BMW jeszcze kiedyś kupię ;p Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)
Zasady na forum