Cytat Zamieszczone przez marek1132 Zobacz posta
.Ciekawe dlaczego nic nie wspomniał o lpg.
Bo dobrze wie że w klasyku i w dodatku za taką cenę LPG być nie powinno... O profesionalu to samo pomyślałem ;)