Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: [e32] 740

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cena adekwatna do stanu,fajne auto.Ciekawe dlaczego nic nie wspomniał o lpg.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  2. #2
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Post

    Cytat Zamieszczone przez marek1132 Zobacz posta
    .Ciekawe dlaczego nic nie wspomniał o lpg.
    Bo dobrze wie że w klasyku i w dodatku za taką cenę LPG być nie powinno... O profesionalu to samo pomyślałem ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Podobne wątki

  1. E38 740 vs e32 740 zapytanie:)
    Przez kubosh w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-05-2012, 08:41
  2. [e32] Witam posiadaczy 740 e32 i innych...
    Przez KrzysztofS w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-02-2009, 10:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •