Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: LOZYSKO.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    251
    BMW
    e66
    Skąd
    bialystok

    LOZYSKO.

    WITAM PANOWIE.mam takie male dwa pytania!.mam bww 735i z 98r.i chcialem sie dowiedziec czy z przodu mozna dokrecac lozyska w kolach.bo mam maly luz.jedni mowia ze tak inni ze nie, probowalem sam ale nie idzie.dodam ze lozysko niechuczy.
    pytanie nr2.czy grill od bmw po lifcie bedzie pasowal z przed liftu..dzieki za odpowiedzi.pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar casi123
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    311
    BMW
    e-38 750
    Skąd
    Gdańsk
    łozysko wystepuje razem z piasta( FAG-580 zł w ASO, w sklepie 340 zł ;) ) ale skad pewnosc ze masz luz? mało prawdopodobne zeby miało luz. sprawdz dobrze wachacze. miałam podobny przypadek fachowiec dokrecił łozysko lecz okazało sie ze to wachacz był do wymiany, po kilku miesciach dokrecone łózysko było do wymiany bo chuczało.
    co do grila powinno pasowac :D

  3. #3
    Łożysko jest dokręcane "kosmicznym" momentem, więc dlatego właśnie "nie idzie". Próbować oczywiście możesz, jeśli użyjesz odpowiedniego momentu (kawał rury) - luz powinien mimo wszystko dać się skasować. Musisz jednak liczyć się z koniecznością wymiany za jakiś czas.

    Grill będzie pasował.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    251
    BMW
    e66
    Skąd
    bialystok
    Cytat Zamieszczone przez casi123
    łozysko wystepuje razem z piasta( FAG-580 zł w ASO, w sklepie 340 zł ;) ) ale skad pewnosc ze masz luz? mało prawdopodobne zeby miało luz. sprawdz dobrze wachacze. miałam podobny przypadek fachowiec dokrecił łozysko lecz okazało sie ze to wachacz był do wymiany, po kilku miesciach dokrecone łózysko było do wymiany bo chuczało.
    co do grila powinno pasowac :D
    bylem juz u 2 mechanikow i kazdy probowal kluczem i nieidzie. powiedzieli ze to lozysko nic innnego, moze sami niewiedza co robia.drugi natomiast probowal i mu niewyszlo to powiedzial ze w tych rocznikach sie ich nieda dokrecic.chyba sam sprobuje moze dieki za odpowiedzi pozdrawiam.

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Mam ten sam problem z przednim lewym łożyskiem trzeba je wymienić bo dokręcanie niewiele pomoże nie kupuj firmy mayle czy mahle bo to szmelc na 10 kkm ja tym razem spróbuję SKF-a jest nieco droższy ale ponoć pewny

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    251
    BMW
    e66
    Skąd
    bialystok
    to nato wyglada ze trzeba zainwestowac w lozysko.sprobuje dokrecic jak nie pomoze to wymienie.

  7. #7
    Vip Vip Awatar casi123
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    311
    BMW
    e-38 750
    Skąd
    Gdańsk
    SKF i FAG ida na pierwszy montaz natomiast Mahle to chiny!!!!! nie polecam!!!!!!!
    łozysko wystepuje oczywiscie razem z piastą.

  8. #8
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Witam imiennika Arka . Jeszcze nie wymieniłeś tej piasty przedniej ( łożyska)? Pamietam że pisałem Ci o cenach we wrześniu ! Zaraz Zima Cię zaskoczy ! :papa:

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    251
    BMW
    e66
    Skąd
    bialystok
    Cytat Zamieszczone przez ArekLand
    Witam imiennika Arka . Jeszcze nie wymieniłeś tej piasty przedniej ( łożyska)? Pamietam że pisałem Ci o cenach we wrześniu ! Zaraz Zima Cię zaskoczy ! :papa:
    witaj.niewymienilem bo liczylem ze dokrece.ale niemozna liczyc na mechanikow.a wiec zabralem sie zato sam dzisaiaj, no i gitara udalo sie dokrecilem kluczem do tirow,i sie udalo,ale licze sie z wymiana w nieglugim czasie.wielkie dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam. :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •