Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: E38 735iA nie odpala na benzynie i gazie

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie

    Post E38 735iA nie odpala na benzynie i gazie

    Witam, mam problem z nie odpalającym BMW e38 735 1998 rok przed liftem z sekwencyjna instalacja gazowa.

    Wiec bmw jest bardzo zaniedbane, stało ok.pół roku.Jak przyjechaliśmy ją obejrzeć to od początku nie chodziła na wszystkie cylindry-Na gazie było lepiej niż na benzynie.Trasa do domu (ponad 200km) była męczarnią, auto nie chciało się wkręcać na obroty i po prostu nie szlo jechać.Na stacjach benzynowych normalnie odpalało, dopiero 15 km przed domem podczas postoju nie chciało ponownie odpalić.Zaciągnęliśmy auto na podwórko.Dziś wykręciliśmy wszystkie świecie(4 z nich były ostro zalane).Oczyściliśmy wszystkie świece, cewki, zamontowaliśmy i auto nie chce nadal odpalić ani na benzynie ani na gazie.Wiadomo świecę i reszta będzie zmieniana-chcieliśmy tylko dotoczyć się do mechanika aby podpiąć pod komputer.Skoro iskra jest to widocznie nie podaje ani benzyny ani lpg, może to jakiś alarm odciął, ze względu na złą prace silnika?Możliwe, ze tam coś takiego jest bo widziałem syrenę przy błotniku.Ogólnie w komorze silnika są rożne kostki pourywane, kable uszkodzone-obraz nędzy i rozpaczy, ale to na pewno nie jest przyczyna odpalenia bo tak już było na początku.

    Na przełączniku od gazu są 3 kropki czyli gaz jest, podobnie wskaźnik poziomu paliwa podnosi się.
    Akumulator naładowany, na wszelki wypadek zmieniłem na inny i też nic to nie dało
    Nie słychać pompy paliwa, nasłuchiwałem w okolicach kanapy i cisza.
    Bezpieczniki w komorze silnika i bagażniku sprawdzone-wszystkie ok.

    Proszę o jakieś sugestie co by tutaj zrobić, potem wstawię zdjęcia jak to wszystko wygląda.Pozdrawiam








    No i nie wiem do czego to sluży, w każdym razie jest od tego urwana jakaś linka :



    Ostatnio edytowane przez impex ; 23-12-2013 o 16:48 Powód: dodanie zdjęć

Podobne wątki

  1. [elektryka] e38 740d, nie kreci rozrusznik i nie odpala, nowy akumulator.
    Przez CICHY83 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 15-03-2013, 11:21
  2. [elektryka] Nie odpala m60b30 kręci, a nie odpala
    Przez 7er Fanatic w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-08-2011, 16:17
  3. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-12-2010, 10:48
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-06-2010, 16:35
  5. Nie odpala po wylaczeniu na gazie
    Przez lewy011 w dziale LPG / CNG
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-02-2009, 19:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •