Proszę o szybko pomoc! Wiem że to nie miejsce na taki problem ale proszę o przeniesienie tematu do właściwego działu ponieważ moje konto nie zostało jeszcze aktywowane a na prawdę potrzebuje pomocy. Jakieś 3 tygodnie temu spaliła mi się Pompa paliwa i zmieniłem ja na nowa wszystko chodziło jak wcześniej samochód ma sekwencyjna instalacje LPG silnik 3.0 v8 aż do czasu kiedy 4 dni temu rano samochód odpalił dopiero za trzecim razem i musiałem bardzo długo kręcić później pojechałem do znajomego zgasiłem auto na jakieś 2 minuty po czym odpaliło bez problemu następnie wróciłem do domu zgasiłem auto i wsiadłem do niego z powrotem po 30 minutach wtedy odpalił za jakimś 20 razem i już prawie wyczerpałem aku następnie kiedy wróciłem pod dom po przejechaniu około 20km zgasiłem auto po czym odpaliłem je bez problemu po 20 sekundach a kiedy poczekałem 3 minuty samochód nie chciał już zapalić następnego dnia wyczerpałem aku przez noc podładowałem je i na następny dzień bmw odpaliło ale na gazie po czym przełączyłem je na PB i działało bez problemu gasiłem je na gorą 3 minuty i odpalało na strzała nie czekałem dłużej pojechałem sprawdzić czy wszystko jest ok i wtedy zrobiłem pewna głupia rzecz bo podczas jazdy przełączyłem samochód na lpg zazwyczaj gdy robiłem tak wcześniej nic się nie działo silnik był już rozgrzany ale niestety tym razem zgasł zepchnąłem go ze znajomym na parking i bez skutku skręciłem nie chciał odpalić na benzynie ani na gazie proszę o pomoc! Jeszcze raz przepraszam ze pisze o tym w nieodpowiednim dziale ale na prawdę potrzebuje szybkiej pomocy