Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Mam powazny problem z moja e32 prosze o pomoc

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    5
    BMW
    E32 730
    Skąd
    Końskie

    Post Mam powazny problem z moja e32 prosze o pomoc

    Proszę o szybko pomoc! Wiem że to nie miejsce na taki problem ale proszę o przeniesienie tematu do właściwego działu ponieważ moje konto nie zostało jeszcze aktywowane a na prawdę potrzebuje pomocy. Jakieś 3 tygodnie temu spaliła mi się Pompa paliwa i zmieniłem ja na nowa wszystko chodziło jak wcześniej samochód ma sekwencyjna instalacje LPG silnik 3.0 v8 aż do czasu kiedy 4 dni temu rano samochód odpalił dopiero za trzecim razem i musiałem bardzo długo kręcić później pojechałem do znajomego zgasiłem auto na jakieś 2 minuty po czym odpaliło bez problemu następnie wróciłem do domu zgasiłem auto i wsiadłem do niego z powrotem po 30 minutach wtedy odpalił za jakimś 20 razem i już prawie wyczerpałem aku następnie kiedy wróciłem pod dom po przejechaniu około 20km zgasiłem auto po czym odpaliłem je bez problemu po 20 sekundach a kiedy poczekałem 3 minuty samochód nie chciał już zapalić następnego dnia wyczerpałem aku przez noc podładowałem je i na następny dzień bmw odpaliło ale na gazie po czym przełączyłem je na PB i działało bez problemu gasiłem je na gorą 3 minuty i odpalało na strzała nie czekałem dłużej pojechałem sprawdzić czy wszystko jest ok i wtedy zrobiłem pewna głupia rzecz bo podczas jazdy przełączyłem samochód na lpg zazwyczaj gdy robiłem tak wcześniej nic się nie działo silnik był już rozgrzany ale niestety tym razem zgasł zepchnąłem go ze znajomym na parking i bez skutku skręciłem nie chciał odpalić na benzynie ani na gazie proszę o pomoc! Jeszcze raz przepraszam ze pisze o tym w nieodpowiednim dziale ale na prawdę potrzebuje szybkiej pomocy

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    165
    BMW
    E38 740i z 1999 r. i E39 528i z 1997 r. małżonki
    Skąd
    Białystok
    Proponuję odłączyć instalację gazową i wtedy próbować uruchomić na benzynie.

    Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    to co mi przychodzi tak na szybko:
    -regulator ciśnienia na listwie wtryskowej(spotkałem się z przypadkiem jego uszkodzenia w innej marce,cały dolot był tak zalany pb że poł litra pb było w kolektorze ssacym)
    -czujnik położenia wału (jak masz znajomego który ma silnik m50 to możesz podmienić tylko z tego co pamiętam była zabawa z kablami)
    a masz gaz w butli??wiem że głupie pytanie z tym gazem ale różnie bywa pzdr

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1

    Post

    Właśnie. Wiele wskazuje na czujnik położenia wału. Od biedy możesz spróbować poruszać wtyczką (może tylko nie łączy), jednak warto byłoby podmienić na sprawny lub zaryzykować kupno nowego.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    a moze byc tak ze wtryski gazu puszczaja gaz do kolektora moze jeden wtrysk i auto jest zalewane gazem zakrec zawor w butli wyjezdzij gaz do konca ile bedzie w przewodach i wtedy zostaw auto i zobacz czy odpali normalnie

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    5
    BMW
    E32 730
    Skąd
    Końskie
    A takie pytanie pompa paliwa chodzi dopiero po uruchomieniu silnika czy powinno być ja słychać po przekręceniu zapłonu a możne dopiero przy rozruchu ?

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    masz v8 to po kluczyku powinna sobie dobić ciśnienie,np. po nocy możesz ją usłyszeć na sekunde,w czasie rozruchu już chodzi cały czas

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    5
    BMW
    E32 730
    Skąd
    Końskie
    Dziś pójdę i wyczyszczę czujnik położenia wału możne rzeczywiście coś nie styka, a mógł by mi ktoś podać wytyczne co do położenia czujnika? Bo najwidoczniej za słabo szukam

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    szukaj od koła pasowego wału od strony filtra powietrza pod wężem chłodzenia termostatem,przykręcany jest śrubką torx(rozmiaru już nie pamietam)wyżej tez masz czujnik wałka,żeby się dorwać do wtyczki to musisz sćiągnąć tą duża obudowe silnika i wtyczka jest od strony kierowcy(o ile pamięc mnie nie zawodzi)

Podobne wątki

  1. Jutro ruszam po E32 - prosze o pomoc
    Przez venom w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-10-2013, 12:29
  2. prosze o pomoc
    Przez skrypinka w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-06-2013, 16:27
  3. [silnik] Problem ze skrzynia lub turbo w e65 730d, prosze o pomoc.
    Przez lover11 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27-08-2011, 20:32
  4. Prosze o pomoc !
    Przez Przemar w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-04-2011, 15:40
  5. problem z hamulcami - zahamowane koła Prosze o pomoc..
    Przez bialydaro w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-04-2010, 20:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •