Strona 52 z 53 PierwszyPierwszy ... 24250515253 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 523

Wątek: Witam 7er.pl

  1. #511
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Się nie urażaj, miałem jedną w rodzinie która po zakupie nówki w Polskim salonie przez 7 miesięcy wracała na lawecie co wyjazd z garażu i przez ten czas w garażu stała tylko 5 tygodni, reszta to próby naprawy przez centrum serwisowe renault. Po 7 miesiącach umowa została rozwiązana i nastąpił zwrot gotówki.

    Ja ogólnie już zakochałem się w tym aucie, Initiale Paris robi robotę.
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  2. #512
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Mój kumpel z roboty ma ten sam silnik w tej Lagunie. Auto też od nowości miał jego ojcieć, teraz ma 260 tyś i nie ma tygodnia, żeby do mnie nie przyszedł z usterką, także nie ciskaj się, a Twoja sztuka może co najwyżej potwierdzać regułę. Miałem też kolegę, co miał przygodę z silnikiem V6 bodajże 3 litrowym w tej Lagunie i co się nawojowałem z elektroniką w tym aucie to mała głowa. Pominę, już liczne rozwiązania techniczne Renault, jak idealnie wkomponowany katalizator w miskę olejową w Megane I 1.6, gdzie co drugą zimę miska rdzewiała na wylot zostawiając olej na drodze(tylko geniusz może wpaść na pomysł, żeby olej grzać katalizatorem). Albo gumowe wieszaki wydechu rodem z klocków Lego, które urywały się regularnie, a wydech opadał na tylną belkę i tak walił, że nie dało się jechać. To auto było w mojej rodzienie też od nowości i dożyło 160 tyś km, bo ile razy można było kupować zwrotnice na przód na szrocie, gdzie wybijało się mocowanie swożnia, a nowa kosztowała ponad 2 tysie za sztukę. A nic tak nie denerwowało pedantycznego człowieka jak ciągłe napierdzielanie przedniego zawieszenia. Do tego rdza wszechobecna, a auto było garażowane. Łożyska SNR, które bieżnię miały chyba z modeliny, bo ja słyszałem je już po 20 tyś od założenia...itd itd, pamiętam dużo więcej, chociaż chciałbym zapomnieć.

    A i dodam jeszcze tyle, że brat mojej Mamy pół życia pracował w zakładach Renault na lini montażowej i mam do tych aut szczególny sentyment, jak przyjeżdżał do Polski na początku lat dziewięćdziesiątych najpierw 21, a potem 25. Więc nie jestem jakoś specjalnie uprzedzony, po prostu zawiedziony.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 25-03-2015 o 19:25
    pozdrawiam Bartek

  3. #513
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Mimo wszystko renault oferuje fajnego klasyka jakim jest model 25- w wersji baccara urywa jaja.

  4. #514
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    21 to tylko kombi w wersji Nevada
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  5. #515
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Ja tam nie będę za dużo pisać, ale miałem przyjemność jechać z Martynką po auto i jednego gniota dzięki mnie odpuścił ( bo bałem się żeliwnej patelni żony ) żeby na drugi dzień skoczyć po auto, które na prawdę jest bomba - tzn mnie przypadło do gustu bardzo. Bele do przodu!

  6. #516
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Grey21
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    265
    BMW
    Szara Dama e32 735i
    Skąd
    Szczytno
    25- tka jest naprawdę zajebistym i wygodnym autem . Pamiętam jak znajomy miał taką w latach 90-tych ,to było coś full wyposażenie komfort i wszechobecna cisza w środku a do tego gadający komputer który gadał minutę po odpaleniu o tzw check-liście

  7. #517
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Cytat Zamieszczone przez Zavoli Zobacz posta
    Ja tam nie będę za dużo pisać, ale miałem przyjemność jechać z Martynką po auto i jednego gniota dzięki mnie odpuścił ( bo bałem się żeliwnej patelni żony ) żeby na drugi dzień skoczyć po auto, które na prawdę jest bomba - tzn mnie przypadło do gustu bardzo. Bele do przodu!

    To pisał mój głos rozsądku :) a to auto się trafiło jakby z nieba spadło wprost na głowę. I w takiej cenie że nawet gdybym miał robić kapę silnika jutro to i tak będę do przodu :) Polecam kupować auta od ludzi którym się kasa z kieszeni wysypuje i mając kolejne nowe zabawki za paręset tysięcy złoty pozbywają się tych które już się znudziły i którymi nawet już żona nie chce po zakupy jeździć i teraz przed domem kurzem porastają. Tu był taki właśnie przykład.
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  8. #518
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    To podrzuć takich ludzi, chętnie od nich kupię jakieś ciekawe auto ;)
    A w kwestii konkurencji dla Espace - myślałeś o S-Maxie?
    Pewnie dużo droższy, ale to on wygrywa większość porównań minivanów, a na dodatek prowadzi się jak dobra osobówka ;)

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  9. #519
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    175
    BMW
    e32 735
    Skąd
    Szczytno
    Ja się tam nie gotuję :) po prostu zaprzyjaźniłem się z tą Laguną sześć lat temu, kawał europy razem zwiedziliśmy, trochę razem przeżyliśmy, ale nadszedł już NAJWYŻSZY czas, żeby się rozstać :) Myślę, że przy aucie z tego rocznika to już najwyższy czas ;)

  10. #520
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    @Kecaj . Myślałem. s-max to parę tysi więcej co byłoby do przeskoczenia choć na pewno nie w takim wypasie jak Initiale Paris. Grand Espace ma jednak większy bagażnik a co najważniejsze a auto kupowałem pod dzieci, ma dach w panoramie, praktycznie z drugiego rzędu masz pełen widok na niebo przed i za tobą, do tego połowa się rozsuwa. A Skoro auto ma być na rodzinne wyjazdy to niech rodzina ma trochę radości i po drodze.









    EDIT:

    tu już dzisiaj skonfigurowane pode mnie czyli tylko z pięcioma fotelami i pierdutnym bagażnikiem.
    Ostatnio edytowane przez Martynka ; 25-03-2015 o 21:11
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

Podobne wątki

  1. [E38] Witam 7er.pl
    Przez bawarczyk88i w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2013, 15:52
  2. [E65/66] Witam klub 7er
    Przez grodzish w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-07-2013, 18:02
  3. [E38] Witam forum 7er
    Przez Ryan w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-11-2012, 21:57
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-07-2012, 15:04
  5. Witam 7er'ów
    Przez Krynio w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 19:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •