Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ elektryka] Problem z regulacja fotela pasazera

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    9

    [ elektryka] Problem z regulacja fotela pasazera

    Witam mam problem po rozłozeniu fotela pasazera na maksa niestety nie da go sie juz podniesc ani zrobic zadnej regulacji jedynie co działa w tym fotelu to grzanie . Szukałem bezpieczników od fotela ale niestety nic z tego nie moge ich znalesc ! wiec jezeli wiecie co sie stało to prosze o pomoc !! pozrawiam i czekam za jakąś odpowiedzią

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Jeśli chodzi o E38 to jest to bezpiecznik pod maska w środkowym rzędzie 3-ci od błotnika - 30A Po niemiecku to sietze coś tam coś tam

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    9
    tylko ze sprawdzałlem bezpieczniki i zaden nie jest przepalony

  4. #4
    Pod fotelem jest kostka łącząca fotel z instalacją. Możesz sprawdzić, czy dochodzi napięcie (1 - masa, 6 - 12V). Sprawdź na włączonej stacyjce.

    Jeśli nie ma napięcia a bezpiecznik sprawny, może być uszkodzony przekaźnik za schowkiem (ale wtedy nie działa też fotel kierowcy).

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    9
    no własnie ale fotel kierowcy działa

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    hello.
    mialem to samo wersja angielska fotel kierowcy.musisz zdjac guziki od regulacji delikatnie i puzniej ten caly plastik ktory zakrywa bok fotela idzie chyba pas przez niego.bedziesz mial kostki na wierzch sprawdz czy one nie sa luzne.moje byly w polowie drogi polska anglia.pozdrawiam.
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •