Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kłaniam sie/Nextus

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    24
    BMW
    E65
    Skąd
    Małopolskie/Trn

    Post Kłaniam sie/Nextus

    Witam Forumowiczów.
    Jestem Mateusz mieszkam w okolicach Tarnowa, wstąpiłem do Was na forum bo planuje zakup 7.
    Doświadczenia z bmw mam niezbyt pozytywne rok temu byłem w posiadaniu E60 525D , i niestety zawsze coś, Nie mogłem liczyć na ten samochód, sprzedałem go z duużą stratą i kupiłem Passata, którym jeżdżę do dziś.
    Mówi się, że nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki ja jednak chyba się dam skusić.
    Planuję zakup E65, w miare rozsądnych pieniądzach chciałbym kupić wersje 730D bądź 735i i do tego dobre LPG (pewnie zaraz mnie zlinczujecie o tą instalację, jednak koszty eksploatacji są dużo niższe ale to nie jedyna zaleta dla mnie, po prostu liczy się dystans jaki pokonam na pełnej butli i pełnym zbiorniku paliwa)
    Chciałbym kupić w miare najbogatszą wersję wyposażenia , auto ma służyć do jazdy też na co dzień ale 2-3 razy do roku będe brał go w daleką trase (hiszpania chorwacja itp) jakieś wakacje więc musi być niezawodne (nie wiem czy dobry model wybrałem jeśli chodzi o niezawodność)
    co do komfortu itp nie mam żadnych wątpliwości.
    Jestem człowiekiem towarzyskim dlatego zawsze chętnie będe gościł na spotach forumowych ( zeszłoroczny spot w Chotowej zrobił na mnie duże wrażenie tym bardziej że mam tam kilkanaście km tylko)
    Myślę, że na forum będę mógł pomóc jeśli chodzi o Nawigację GPS i spolszczenia komputerów BMW, do tej pory zajmowałem się tym w samochodach audi, vw, mercedes etc. znają mnie m.in na forum passatów.
    Myślę, że w razie problemów będę mógł liczyć na waszą pomoc a tym czasem po nowym roku planuję pojechać po moją Bmw do Niemiec.
    Pozdrawiam , Mateusz

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Siemanko,kupuj i ciesz się wygodnym i fajnym autem.


    Sent from my iPad using Tapatalk.
    Pozdrawiam Andrzej.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  3. #3
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Witam serdecznie

    owocnych poszukiwań
    Pewność na każdym kilometrze ...

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Witaj, Mateusz jeżeli chcesz kupić samochód w dobrych pieniądzach (rozumiem że tanio) to może się to skończyć różnie......E 65 to zajefajna fura ale jak kupisz ulepa to możesz nie być zadowolony i będzie ciągle coś. Natomiast jak kupisz godną sztukę za godne pieniądze to będziesz cieszył się komfortem i luksusem bez problemów. 3.O D to bardzo fajna jednostka, jeżeli zadbana to będzie działać bezawaryjnie a zarazem będzie ekonomiczna......a gaz..... co kto woli. Pzdr.
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  5. #5
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M


    Cytat Zamieszczone przez MC1 Zobacz posta
    Witaj, Mateusz jeżeli chcesz kupić samochód w dobrych pieniądzach (rozumiem że tanio) to może się to skończyć różnie......E 65 to zajefajna fura ale jak kupisz ulepa to możesz nie być zadowolony i będzie ciągle coś. Natomiast jak kupisz godną sztukę za godne pieniądze to będziesz cieszył się komfortem i luksusem bez problemów. . Pzdr.

    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    24
    BMW
    E65
    Skąd
    Małopolskie/Trn
    wiadomo nie będe oczywiście szukał "okazji" mam znajomego który podobno zna się na tych autach i zabieram go ze sobą. Pocieszam się tym że za zachodnią granicą stan aut jest powiedzmy sobie troche lepszy.
    Co do lpg to tak jak mówiłem zależy mi na dystansie pokonywanym na zbiorniku. w przypadku dużej butli i pełnego zbiornika paliwa jest to naprawde sporo.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Zdecydowanie tak jest że dobrze jest kupić BMW na tzw. "zachodzie" oczywiście nie od turka. Przeważnie jest pełen serwis i historia serwisowa a i same samochody jakieś takie lepsze nie zmęczone.......co nie oznacza że w Polsce nie można trafić bardzo dobrego egzemplarza. Pzdr.
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

Podobne wątki

  1. [E32] Witam i kłaniam się ponownie.
    Przez sebasti w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-08-2013, 13:55
  2. [E38] Witam i kłaniam się
    Przez Michał86 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-01-2013, 16:20
  3. [E38] Kłaniam się
    Przez herostrates w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-10-2011, 11:03
  4. [E32] Kłaniam się
    Przez Nowa w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-06-2011, 04:18
  5. [e38] Kłaniam
    Przez raski w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 24-06-2009, 09:24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •