Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: e65 co sadzicie

  1. #1
    7ka
    Gość

    e65 co sadzicie

    wydaje sie ze auto z usa...to lepiej czy gorzej?

    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1

  2. #2
    W środku jakies papiery czy wycieraczki z logo merca

    Ale ogólnie ładne auto :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Na bank z USA. Ma małe blendy i nr celne.
    Ogólnie ta kolorystyka mi się nie podoba. A co do amerykańców to ja bym się w to nie pchał
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #4
    7ka
    Gość
    a czemu nie? problemy z kompem?

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    62
    BMW
    740
    Skąd
    Warszawa/Stara Miłosna
    fajne auto, wyposarzenie z tego co widać spoko, ale warto było by poszukać w Polsce, za podobną kasę też napewno idzie coś znależć

  6. #6
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Michal_8677
    fajne auto, wyposarzenie z tego co widać spoko, ale warto było by poszukać w Polsce, za podobną kasę też napewno idzie coś znależć
    Ja bym wolal poszukac w DE, bo do polski raczej te auta stamtad przyjezdzaja, i z tego powodu sa na pewno tansze no i moze jeszcze "niekrecone".

    Co do BMW z USA slyszalem juz rozne opinie - niketorzy twierdza ze sa po czesci wykonane z gorszych materialow.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #7
    7ka
    Gość
    no napewno nie bede szukac w Polsce...

    czy wyjasni mi ktos czym sie rozni wersja amerykanska? chodzi mi o problemy w razie klopotow...

    oczywiscie w tym wypadku nazwa 1 hand mija sie z celem..to tak jak u nas po sprowadzeniu auta ktos napisze "pierwszy wlasciciel"

    auto stoii okolo 50km od mojego domu wiec moge obejrzec dokladniej...i mozna skorzystac z serwisu BMW..

    co do wypsau to niezle napchana .... ´zobaczcie ile ma przyciskow na podlokietniku plus tylne fotele elektryczne a jest to chyba krotka wersja...

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    62
    BMW
    740
    Skąd
    Warszawa/Stara Miłosna
    Cytat Zamieszczone przez Sebek
    Cytat Zamieszczone przez Michal_8677
    fajne auto, wyposarzenie z tego co widać spoko, ale warto było by poszukać w Polsce, za podobną kasę też napewno idzie coś znależć
    Ja bym wolal poszukac w DE, bo do polski raczej te auta stamtad przyjezdzaja, i z tego powodu sa na pewno tansze no i moze jeszcze "niekrecone".

    Co do BMW z USA slyszalem juz rozne opinie - niketorzy twierdza ze sa po czesci wykonane z gorszych materialow.
    z USA raczej gorsze nie są, ale temu że kolega nie chce kupować 7 z Polski to się wogule nie dziwie i racje przyznam :) mamy tyle magików że naprawde pożądnie trzeba auta sprawdzać bo u nas już nawet E32 na E65 przerabiają...

  9. #9

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    62
    BMW
    740
    Skąd
    Warszawa/Stara Miłosna
    fajne-tańsza chyba z tyłu pusta ale ta za większy pieniążek sporo lepsza, czasami opłaca się dołożyć troche grosza :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •