Adasio może 21 cali to za grubo......wydaje mi się że 19 cali dało by radę no może w porywach 20 to już by było extra
Adasio może 21 cali to za grubo......wydaje mi się że 19 cali dało by radę no może w porywach 20 to już by było extra
Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.