Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Witam

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Adasio może 21 cali to za grubo......wydaje mi się że 19 cali dało by radę no może w porywach 20 to już by było extra
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  2. #2
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    Cytat Zamieszczone przez MC1 Zobacz posta
    Adasio może 21 cali to za grubo......wydaje mi się że 19 cali dało by radę no może w porywach 20 to już by było extra
    zgadzam sie do e38 max to 20", 21 to już śmiesznie wygląda

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •