Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: hifi system

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy

    Post hifi system

    witam mam takie pytanie czy przy hifi system w tylnych drzwiach sa kable do podlaczenia glosnikow i czy w nich jest sygnal?? jezeli nie to czy mozna to jakos zmatowac...?? a drugie pytanie chcialem podpiac subwoofer bo basy w hifi sa kiepskie....znalazlem kilka tematow i mniej wiecej wiem skad wziasc sygnal z tego wzmacniacza w bagazniku ale nie wiem jak podlaczyc wzmacniac suba zeby wlaczal i wylaczal sie razem z radiem...??

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Nie ma tam kabli. Najlepiej kup zestaw od logic7 bo całkiem fajnie to gra a nie rób takiego chałupnictwa z tymi subwooferami

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    Racja, ja też nie jestem zwolennikiem druciarstwa. Założyłem sobie L7 i muzyka gra :-)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    108
    BMW
    750i
    Skąd
    Warszawa
    W hifi systemie brakuje bassu. Koszt zestawu L7 jest duzy? Mysle ze mala, zgrabna (nie na pol bagaznika) skrzynia ze wzmacniaczem powinna wystarczyc. Tzn tak mi sie wydaje bo koncertow w samochodzie raczej robic nikt nie bedzie.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PaweliGosia
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    454
    BMW
    S8 D2, W221 S500
    Skąd
    Bydgoszcz
    jeździsz z tyłu że chcesz tam głośniki montować? To jest zupełnie niepotrzebne i tylko psuje scenę muzyczną. Jeśli chcesz aby wzmacniacz do suba wzbudzał się po włączeniu radia musisz poszukać kabalek/sygnał REM - prawdopodobnie idzie gdzieś go pociągnąć z oryginalnego wzmaka z tyłu.
    Ja mam Logic 7, ale zrobiłem tak że grają mi tylko przednie drzwi jako system dwu drożny i na nie mam osobny wzmacniacz, osobny wzmacniacz na suby pod fotelami jako nazwijmy to "kick basy" i osobno dobry sub ze wzmakiem w bagażniku. L7 wysiada :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    L7 slyszalem ze rewelacji nie ma wlasnie a koszt tego to okolo 2 tys pln wiec mija sie to z celem a mam dobra skrzynie i wzmak i z org glosnikami w e38 gralo to jak dla mnie az za dobrze....wiec poprostu wkladam ta skrzynie....tylko ten montarz musze ogarnac....bo hifi wlasnie gra spoko tylko tego basu nie ma :/ pawel spore przerobki...ja tylko ta skrzynie chce wrzucic bo bagarnik jakis taki za duzy :D jak ktos ma jeszcze jakies pomysly piszcie....bo i tak za to zabiore sie dopiero albo w swieta albo po bo mam radio do naprawy bo mi tylko jak narazie gra jeden glosnik i basy....kumpel mowil ze to wina radia w konsoli i ze w wawie naprawiaja to za 300pln....bo wiem ze i w bagazniku jest wzmak....chyba ze to on poszedl....a co do druciarstwa to po co mam ladowac 2 kola na L7 jak mam sprzet ktory wsadze i pewnie bedzie lepiej gral.....Pawel a ty swoj sprzet podpioles do tego REM??

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    108
    BMW
    750i
    Skąd
    Warszawa
    W radiu padaja koncokwi mocy - tez to przerabialem u siebie. Naprawiaja to dokladnie w Zabkach obok Wawy w Vgarazu.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    L7 jest przereklamowany!!! W porównaniu do BOSE w Audi A8 wysiada. Montuj Wzmaka bo hi-fi w bmw jest chociaż bezawaryjne ,czego nie mozna powiedzieć właśnie o L7.
    O ile się nie mylę to właśnie w bagażniku jest wzmacniacz z hi-fi i sygnał z niego możesz wyrwać.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    miro ty jak zwykle swoje.L7 jest zajebisty pod warunkiem że ma wszystko sprawne.U mnie basy i inne rzeczy mam ustawione na ok 50-60% możliwosci i wymiata extra.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Bo on potrzebuje mieć "uderzenie" i brakuje mu bassu. Kto chce czysty dźwięk montuje logic7. W najnowszej serii 6 zestaw audio bang&olufsen za 24000zł też by pewnie był zły bo tam nie ma bassu trzęsącego szybami tylko krystalicznie czysty dźwięk z idealnych głośników. Ale do tego trzeba się troche znać na muzyce a nie tylko upa upa pod blokiem.

Podobne wątki

  1. [elektronika] Safety system
    Przez wujekdon w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-01-2019, 13:38
  2. [audio/video] Zmieniarka USB/SD i system TOP Hifi/DSP, jest to możliwe
    Przez cursor w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 18-11-2014, 10:24
  3. [audio/video] Wzmacniacz HiFi Loewe E32, rozpiska pinów, schemat; brak wzbudzenia wzmacniacza.
    Przez Kecaj w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 18:58
  4. DTC system!
    Przez Risorius w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-12-2010, 19:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •