Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: hifi system

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    678
    BMW
    e65 730d :)
    Skąd
    Bydgoszcz / Flensburg
    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Bo on potrzebuje mieć "uderzenie" i brakuje mu bassu. Kto chce czysty dźwięk montuje logic7. W najnowszej serii 6 zestaw audio bang&olufsen za 24000zł też by pewnie był zły bo tam nie ma bassu trzęsącego szybami tylko krystalicznie czysty dźwięk z idealnych głośników. Ale do tego trzeba się troche znać na muzyce a nie tylko upa upa pod blokiem.
    Wyjasniles kolegow :D:D Brawo :-) Browar leci

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Bo on potrzebuje mieć "uderzenie" i brakuje mu bassu. Kto chce czysty dźwięk montuje logic7. W najnowszej serii 6 zestaw audio bang&olufsen za 24000zł też by pewnie był zły bo tam nie ma bassu trzęsącego szybami tylko krystalicznie czysty dźwięk z idealnych głośników. Ale do tego trzeba się troche znać na muzyce a nie tylko upa upa pod blokiem.
    Te głośniki takie idealne nie są jak Ci się wydaje.
    Miałem w łapach wysokie i średnie z bang&olufsen z F01 i szczerze powiedziawszy to nie jest to jakiś mega rewelacyjny sprzęt. Ceramiczna membrana wysokotonowego i włókno szklane lub aramid dla średniaka to tak na prawdę nic nowego w dzisiejszych czasach.
    Kwestia jest taka, że w tych wszystkich systemach dźwięk tworzy procesor, a nie głośniki. Wydając podobną kasę w dobrym zakładzie i montując dobry system stereo myślę, że efekt byłby sporo lepszy.
    O ile B&O nie słyszałem w BMW, to słyszałem L7 oraz Bose w Audi. Przede wszystkim brakowało mi sceny. Po przestawieniu paru opcji w L7 trochę lepiej było(wokalistę słyszałem przed sobą), ale nadal szału nie było.
    U siebie mam tweetery Focal TN51(stara seria Utopia) i ta scena bez większych problemów jest lepsza a i tak mam sporo zastrzeżeń bo wiem, że można lepiej.


    Nie róbmy z tych systemów 8 cudu świata. Przede wszystkim płaci się za znaczek.
    Moim zdaniem i L7, i Bose są przebasowione, no ale taki system kupi klient, a nie taki w którym scena i wybrzmiewanie instrumentów jest prawidłowe. Poza tym, po co lepszy sprzęt jak klient wrzuci pendrive z mp3 i całą jakość diabli wzięli
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    no dokladnie kazdy ma zreszta swira na punkcie czego innego....temat zalozylem zeby mi ktos wytlumaczyl jak to zamatowac a nie pouczac bo jak dla mnie mi tylko troche basu brakuje.....szopena nie slucham w aucie....myslalem bardziej o tym ze ktos dodesle fotke gdzie co polutowac czy podlaczyc i bedzie gitara.....

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez halunnn Zobacz posta
    no dokladnie kazdy ma zreszta swira na punkcie czego innego....temat zalozylem zeby mi ktos wytlumaczyl jak to zamatowac a nie pouczac bo jak dla mnie mi tylko troche basu brakuje.....szopena nie slucham w aucie....myslalem bardziej o tym ze ktos dodesle fotke gdzie co polutowac czy podlaczyc i bedzie gitara.....
    No dokładnie halunnn . Czgo sie po kolegach z forum spodziewałeś. Oni mają L7 i dla nich to jest bóstwo i to musi być najlepsze bezwzglednie ,czy tak jest, czy nie. Cursor to najlepiej wytłumaczył a w szczególnosci w ostatnim zdaniu.
    Ja proponuję tym wszystkim wsiąść do Mercedesa CLS z harman kardon .Ja wiem ,że tam jest wzmacniacz logic7 ,ale jest tam pieknie zrobione audio ,jest tak piękna scena ,a w BMW f01 w porównaniu do MB znów lipnie. Dlaczego?

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    a nie ma ktos zdjec z takiej przebodowy jak mnie interesuje bo niechce czegos zepsuc ;/



    takie moje drugie pytanie bo wkoncu zamontowalem radio i juz gra ok tylko lwy przedni glosnik strasznie charczy a i z prawego cos lekko tez slychac...dzisiaj sciagnalem boczek i zauwazylem ze membrana sie oderwala przy magnesie no i musze zmienic te glosniki tylko nie wiem teraz czy nie wsadze jakis innych mocniejszych moze...tylko ze tam sa jakies dziwne kostki czy to mozna poprostu odciac i zamontowac tam jakies inne glosniki?? czy lepiej ori wstawic??
    Ostatnio edytowane przez halunnn ; 02-02-2014 o 16:08

Podobne wątki

  1. [elektronika] Safety system
    Przez wujekdon w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-01-2019, 13:38
  2. [audio/video] Zmieniarka USB/SD i system TOP Hifi/DSP, jest to możliwe
    Przez cursor w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 18-11-2014, 10:24
  3. [audio/video] Wzmacniacz HiFi Loewe E32, rozpiska pinów, schemat; brak wzbudzenia wzmacniacza.
    Przez Kecaj w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 18:58
  4. DTC system!
    Przez Risorius w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-12-2010, 19:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •