Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 78

Wątek: [mechanika] 730d---przeplywka?

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    z ranca telefon...

    a wiec komp wskazal slaba prace przeplywki.... oraz pompy ..powinna pokazywac 3 cos bara a nie pokazuje 1,2...

    diagnoza aby miec 100% pewnosc to koszt 250 euro...

    koszt przeplywki z montazem 300 euro

    pompa z montazem 400 euro..

    wiec zamowilem bez dodatkowej diagnostyki (250e) wymienic te dwie rzeczy....

    coz...ponad 700 ojro lzejszy ale mam swiadomosc bezstresowej podrozy... ;)
    nie chce bic niepotrzebnie piany ale co szwaby chca dokladniej diagnowzowac?odczytujac wartosci przeplywki oraz cisnienia pompy masz nie 100 ale 10000 procent pewnosci i nikt dokladniejszych diagnoz nie potrzebuje stawiac :what: dobrze ze nie dales sie oskubac na te 250 euro a co do przeplywki i tak mam watpliwosci ze byla slaba ale co tam :) wymiana tych elementow tez im zabiera cale lata swietlne ;D

  2. #22
    7ka
    Gość
    bylem w BMW w ciagu dnia...

    pan mnie dalej namawial abym zdecydowal sie na diagnoze bo moze to nie byc to 8/

    wymieniaja pompe w baku...ale z tego co widzialem jest jeszcze inna ...

    oczywiscie pomyslalem ze skoro na wydruku jest slabe cisnienie oraz przeplywka to nie bede wydawal 250 na diagnoze bo sadze ze wymieniajac te 2 rzeczy bedzie ok...mam taka nadzieje ze np nie bedzie to inna pompa :razz:

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    masz starsza wersje jak pisalem.jest jeszcze druga pompa zgadza sie tyle ze sprawdzenie ktora polega na odpowiednim wypieciu wtyczek i za to 250E? nie ma to jak niemcy... :)

  4. #24
    7ka
    Gość
    starsza? a nie nowsza? ja mam 2001r.. facet mowil ze to ta w baku...

    czy mozliwe jest aby to byla jeszcze inna?

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    starsza.masz pompe w baku i pod maska.nowa ma tylko pompe za zbiornikiem

  6. #26
    7ka
    Gość
    nowsza czyli mowa o e65 ...

    czyli jest szansa ze to pompa w baku (ktora wymieniam) lub ta druga... ale jesli na kompie wykazalo ta druga... 8/ sie okaze jutro..

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    z reguly pada ta w baku :)

  8. #28
    7ka
    Gość
    widzialem jakas karte bledow w moim aucie...chyba od poczatku produkcji...przerazilem sie... i jak ja dostane to ja tu zapodam... wszystkie pierdoly ...

    ale najwazniejsze to wlasnie przeplywka i ta pompa w baku .. na dodatkowej karcie bylo cisnienie tej pompy 1,2 o wiele za malo..

    zobaczymy..moze bede mial farta i celnie kazalem wymienic ta pompe w baku (taka byla diagnoza na poczatku)

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    po co wklejasz fotki pompy z gownianego TDSa na wtrysku posrednim? :) u Ciebie jest CR i masz pompe VP.szybka i bezproblemowa wymiana-jakies 30 min. ale to nie ta ci padla :)

  10. #30
    7ka
    Gość
    tak tak wiem ta byla stara i wykasowalem posta aby nie mieszac...

    mam nadzieje ze to nie ta :razz: http://cgi.ebay.de/BMW-E39-E46-E38-E...QQcmdZViewItem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •