Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 68

Wątek: [e32] 750iL Ciekawa japońska sztuka ;]

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Tak na pierwszy rzut oka, niekompletne rolety boczne, niepełny welur w bagażniku - chociaż tu nie jestem pewny bo możliwe że we wcześniejszych rocznikach nie było na klapie.http://7er.pl/blog.php/2432-PawelMhttp://7er.pl/blog.php/5738-750ilhttp://7er.pl/showthread.php/12638-e...ght=s%B3awomir
    pierwsze dwa linki to z pewnością 750i ale nie HL

  2. #22
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw Zobacz posta
    pierwsze dwa linki to z pewnością 750i ale nie HL
    a będziesz łaskaw nam wytłumaczyć skąd ta ''pewność' w twoim stwierdzeniu?
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez qba Zobacz posta
    Co do ceny to po raz kolejny powtórzę zgadzając się z ttrolem - jeśli auto jest zgodne z opisem to jest śmiech na sali i mega okazja. Co oczywiście nie znaczy, że to E32 nie będzie wymagało inwestycji. W takie cuda nie wierzę.
    Z tym śmiechem na sali lekka przesada, realia forum pokazują że wydanie 20 tys na e32 jest zjawiskiem nieczęstym, nawet dla tej społeczności zrzeszającej niby samych zainteresowanych.

    Gdzie zatem ten owczy pęd do tego importowanego egzemplarza za 40 tys?

    Nie widzę tego, samo auto czarowne nie jest. Za te same pieniądze ktoś kto chce hajsem zrobić halo kupi inne auto z epoki. Niech będzie e24, R109...

    Kwintesencją i podsumowaniem "skali zainteresowania" e32 w wydaniu "rzadkim i wartym zachowania" niech będzie znany mi przykład wysłanego do pocięcia ORYGINALNEGO i w całości 750iL Alpina - pod "boszke", "diaksa", siekierke i młotek.

    Nie trzeba daleko szukać.
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #24
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,259
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    a będziesz łaskaw nam wytłumaczyć skąd ta ''pewność' w twoim stwierdzeniu?
    Pawła auto to jest zwykła 750iL z dołożonym wyposażeniem z HL'a, a kolega 750il dopiero remontuje swojego HL'a.

  5. #25
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Spotkałem chłopaków z Wrocławia, którzy ściągają auta z Japonii z niskimi przebiegami, z BMW mają teraz wystawioną 850. Przebiegi potwierdzone certyfikatami, auta na prawdę na żywo robią mega wrażenie - ja widziałem u nich w126 z przebiegiem ok 60tys, bajka. Podobno jest tam sporo takich samochodów, highline, alpiny, brabusy itp, wszystko przejechane poniżej 100tyś. Najlepiej samemu pojechać i poszukać :)

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Poza tematem, do Japoni napewno koedyś fundnę sobie wycieczkę ;) piękny kraj ;)

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    W weekend mój kolega z pracy będzie oglądał to auto. Oczywiście jeżeli do tego czasu się nie sprzeda.

    Ma dać znać co i jak.

    Gdzie zatem ten owczy pęd do tego importowanego egzemplarza za 40 tys?
    Uwierz mi, że w tym kraju są osoby płacące grube pieniądze za klasyki. Którzy w stronę E32 za 10 tys PLN nawet by nie spojrzeli.
    Ostatnio edytowane przez qba ; 11-12-2013 o 08:59

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków

    Post

    Cytat Zamieszczone przez qba Zobacz posta
    Uwierz mi, że w tym kraju są osoby płacące grube pieniądze za klasyki. Którzy w stronę E32 za 10 tys PLN nawet by nie spojrzeli.
    Masz rację, nie spojrzeliby na te za 10 tys, 20 tys, na te za 40 też nie.

    Pamiętaj też że moja wypowiedź tyczyła się realiów forum, bo to jest wymierne.

    Zapatrywania na to jak jest "w tym kraju" to trochę bajanie.


    Byłoby też dobrze żebyś miał świadomość, że wśród twoich rozmówców są też tacy którzy dobrze pamiętają aukcję z allegro z zielonym 750iL którego stałeś się właścicielem, cenę za jaką była oferowana oraz "żywe zainteresowanie" jakim wykazali się wtedy ci "płacący grube pieniądze za klasyki w tym kraju".

    A właściwie całkowity jego brak.

    Cała zainteresowanie spełzło wtedy na jałowej dyskusji na forum, z czego pojechać i kupić zdecydowałeś się właśnie ty.

    Trochę mało żeby pisać takie uogólnienia, nieprawdaż?

    Dla mnie wystarczająco żeby napisać że zainteresowania - nawet takim e32 za 40 tys z przebiegiem poniżej 100 tys i z pierwszych rąk - właściwie nie ma i nikt się o to REALNIE nie bije - poza biciem piany.
    Czarne e32 w benzynie!


  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Pamiętaj też że moja wypowiedź tyczyła się realiów forum, bo to jest wymierne.
    To właśnie wcale nie jest wymierne. Tylko jakiś procent osób zainteresowanych tematem siedzi na forach i dywaguje. Inni po prostu idą i kupują.

    Byłoby też dobrze żebyś miał świadomość, że wśród twoich rozmówców są też tacy którzy dobrze pamiętają aukcję z allegro z zielonym 750iL którego stałeś się właścicielem, cenę za jaką była oferowana oraz "żywe zainteresowanie" jakim wykazali się wtedy ci "płacący grube pieniądze za klasyki w tym kraju". Cała zainteresowanie spełzło wtedy na jałowej dyskusji na forum, z czego pojechać i kupić zdecydowałeś się właśnie ty.
    Zgadzam się, że zainteresowanie moim autem było zerowe. Oprócz mnie sprzedający miał tylko jeden telefon. Natomiast gwoli ścisłości - kupując to auto nie byłem nawet zarejestrowany na forum 7er. Zrobiłem to dopiero po zakupie. Więc o żadnym biciu piany czy jałowej dyskusji z mojej strony nie ma mowy :)
    Ostatnio edytowane przez qba ; 11-12-2013 o 10:06

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez qba Zobacz posta
    To właśnie wcale nie jest wymierne. Tylko jakiś procent osób zainteresowanych tematem siedzi na forach i dywaguje. Inni po prostu idą i kupują.
    Jeśli twoje doświadczenia (chyba dziennikarskie, tak?) pozwalają ci w jednym zdaniu zamknąć tendencje sprzedażowe tych aut w całym kraju... To OK.

    Wiarygodne jest moim zdaniem to co na forum - bo widać ile użytkowników z takimi pojazdami się rejestruje, ilu je sprzedaje, ilu rezygnuje.

    Jakie masz źródła wiarygodnych informacji przekładające się na cały kraj - nie chcę nawet wiedzieć.


    Cytat Zamieszczone przez qba Zobacz posta
    Zgadzam się, że zainteresowanie moim autem było zerowe. Oprócz mnie sprzedający miał tylko jeden telefon. Natomiast gwoli ścisłości - kupując to auto nie byłem nawet zarejestrowany na forum 7er. Zrobiłem to dopiero po zakupie. Więc o żadnym biciu piany czy jałowej dyskusji z mojej strony nie ma mowy :)
    Dziękuję że się zgadzasz.

    Dobrze wiedzieć że można tu jeszcze mieć własne zdanie.

    Nie liczyłem ciebie w dyskusji dot. twojego auta zanim było twoje. A teraz powtórzę:

    Nie ma parcia na e32 w stanie IGŁA, KOLEKCJONER, cokolwiek, w cenie 40 tys. Poza nic nie znaczącym szumem, który faktycznie jest.
    Czarne e32 w benzynie!


Podobne wątki

  1. [E38] Ciekawa sztuka- individual V8 29k
    Przez sennapowieka w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 08-12-2013, 09:51
  2. Kolejna E32, ciekawa opcja? Jak myslicie?!
    Przez juve_fan w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-01-2013, 08:18
  3. [E38] Ciekawa sztuka
    Przez serekkox w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-02-2012, 21:41
  4. [ pozostale] E32 ciekawa str
    Przez 7ka w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-01-2010, 16:33
  5. ciekawa(?) e32 z Krakowa
    Przez Hubertus7er w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 07-04-2009, 16:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •