wydaje mi się, że zintegrowany pilot uniwersalny to wbudowany pilot, który można zaprogramować np. do otwierania bramy itp.
opcja dość popularna w USA. widziałem już coś takiego w jakimś aucie, właśnie ze stanów.
wydaje mi się, że zintegrowany pilot uniwersalny to wbudowany pilot, który można zaprogramować np. do otwierania bramy itp.
opcja dość popularna w USA. widziałem już coś takiego w jakimś aucie, właśnie ze stanów.
Mylisz kolego 2 sprawy
1 webasto i pilot
2 pilot do otwierania bram itd
WEBASTO
nie każde miało pilota
zatem programowanie odbywało się poprzez :
A - pilota że tak powiem mobilnego np taki: http://7er.pl/showthread.php/26349-W...E65-nie-grzeje 1 post w tym temacie
B - z menu w aucie
Należy tez pamiętać że były 2 rodzaje webasto
1 ogrzewanie postojowe - faktyczne webasto ma pilota
2 dogrzewanie silnika - i tu nie ma pilota bo włącza się automatycznie
https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!
____________________________________________
ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
ex - BMW E66 745 Li black metallic
ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic
Nie rozumiem co moglem pomylic?
W mojej wypowiedzi nie ma nic o webasto. Dotyczy ona wyjasnienia odnosnie pytania o, cytuje:
I co to jest: 'S319A INTEGRIERTE UNIVERSAL-FERNBEDIENUNG Zintegrowana pilot uniwersalny"
Z rozkodowania VIN ewidentnie wynika, ze samochod nie ma webasta, wiec nie moze miec pilota do sterowania nim