Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Pilot do Webasta????

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    205
    BMW
    brak
    Skąd
    warszawa
    wydaje mi się, że zintegrowany pilot uniwersalny to wbudowany pilot, który można zaprogramować np. do otwierania bramy itp.
    opcja dość popularna w USA. widziałem już coś takiego w jakimś aucie, właśnie ze stanów.

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez gabel Zobacz posta
    wydaje mi się, że zintegrowany pilot uniwersalny to wbudowany pilot, który można zaprogramować np. do otwierania bramy itp.
    opcja dość popularna w USA. widziałem już coś takiego w jakimś aucie, właśnie ze stanów.

    Mylisz kolego 2 sprawy
    1 webasto i pilot
    2 pilot do otwierania bram itd


    WEBASTO
    nie każde miało pilota
    zatem programowanie odbywało się poprzez :
    A - pilota że tak powiem mobilnego np taki: http://7er.pl/showthread.php/26349-W...E65-nie-grzeje 1 post w tym temacie
    B - z menu w aucie

    Należy tez pamiętać że były 2 rodzaje webasto
    1 ogrzewanie postojowe - faktyczne webasto ma pilota
    2 dogrzewanie silnika - i tu nie ma pilota bo włącza się automatycznie
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    205
    BMW
    brak
    Skąd
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Mylisz kolego 2 sprawy
    1 webasto i pilot
    2 pilot do otwierania bram itd


    WEBASTO
    nie każde miało pilota
    zatem programowanie odbywało się poprzez :
    A - pilota że tak powiem mobilnego np taki: http://7er.pl/showthread.php/26349-W...E65-nie-grzeje 1 post w tym temacie
    B - z menu w aucie

    Należy tez pamiętać że były 2 rodzaje webasto
    1 ogrzewanie postojowe - faktyczne webasto ma pilota
    2 dogrzewanie silnika - i tu nie ma pilota bo włącza się automatycznie
    Nie rozumiem co moglem pomylic?
    W mojej wypowiedzi nie ma nic o webasto. Dotyczy ona wyjasnienia odnosnie pytania o, cytuje:
    I co to jest: 'S319A INTEGRIERTE UNIVERSAL-FERNBEDIENUNG Zintegrowana pilot uniwersalny"
    Z rozkodowania VIN ewidentnie wynika, ze samochod nie ma webasta, wiec nie moze miec pilota do sterowania nim

Podobne wątki

  1. [pozostale] pomoc w montarzu webasta w m73
    Przez kruger32 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-02-2019, 06:53
  2. [wnętrze] Pilot
    Przez Adus81 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 20:04
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-10-2010, 09:04
  4. [e32] sterowanie webasta
    Przez tajsi w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-01-2010, 13:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •