Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Trafiłem ostatnio na takie fotki E23

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    199
    BMW
    Była przepiękna E38
    Skąd
    Jelenia Góra
    Qrcze ale lipton !
    ..:: 7er forever ::..
    ..:: RC Jelenia Góra ::..

  2. #12
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    @Proceder

    czy mam rozumiec ze prawa autorskie do tych fotek naleza do Ciebie ?

    Jezeli nie to ich kopiowanie i publikacja bez zgody wlasciciela jest zabroniona .....

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    70
    BMW
    Szukam...
    Skąd
    022
    Do żadnego zdjęcia zamieszczonego na forum nie mam praw autorskich,do nieszczęsnego kompresora też,więc nie tylko te dwie powinny zostać skasowane ale i cala reszta,jak ktoś daje skan z allegro też nie ma praw autorskich,czy tak,więc się robi błędne koło.

    Z tego tematu też kasacja.

    http://forum.7er.pl/bmw-e38-ktore-po...-vt7904,15.htm

    i

    http://forum.7er.pl/czy-wie-ktos-jak...-vt7872,15.htm

  4. #14
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Nie wazne kto co daje - chodzi o fakt ze jest to prawnie zabronione - takze w polsce, dlatego staramy sie przestrzegac tego takze na forum.

    Linki do fotek mozesz zostawic - to jest dozwolone.

    Wlasciciele zdjec moga w takej sytuacji w kazdej chwili dochodzic swoich praw i domagac sie pieniedzy za uzytkowanie bez zgody.

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    eee tam dla mnie przesada, to jest internet tu się znajduje różne rzeczy :/ Gdyby każdy tak przestrzegał tych praw ludzie by wiedzieli owiele mniej. Np. te schematy BMW, nie mamy praw autorskich na rozprzestrzenianie nich a jednak to robimy - I Dobrze! bo sobie pomagamy i mamy większą wiedzę.
    Polskie prawo zabrania także jazdy po mieście w dzień powyżej 50km/h...


    a żeby nierobić OT to dodam:
    Dla mnie 7er jest limuzyną. Kombi to auto na zakupy, do przewozu aksesorii ogrodniczych itd. 7er do tego nie pasuje ;)

  6. #16
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    eee tam dla mnie przesada, to jest internet tu się znajduje różne rzeczy :/ Gdyby każdy tak przestrzegał tych praw ludzie by wiedzieli owiele mniej. Np. te schematy BMW, nie mamy praw autorskich na rozprzestrzenianie nich a jednak to robimy - I Dobrze! bo sobie pomagamy i mamy większą wiedzę.
    Polskie prawo zabrania także jazdy po mieście w dzień powyżej 50km/h...


    a żeby nierobić OT to dodam:
    Dla mnie 7er jest limuzyną. Kombi to auto na zakupy, do przewozu aksesorii ogrodniczych itd. 7er do tego nie pasuje ;)

    @Positiv

    masz zamiar wdac sie w dyskusje na temat praw autorskich ?

    Krzadziez materialow w internecie i upublicznianie ich to przestepstwo i to jest fakt.

    Materialy podane jako link do innej strony to co innego, a materialy wklejone do tematu jako obrazek lub schemat to tez co innego.

    Jak myslisz, do kogo zglosi sie prawnik w takiej sprawie ? W pierwszej kolejnosci do wlasciciela domeny i serwera ...... a nikt z tych osob nie ma zamiaru odpowiadac przed sadem za uzytkownikow forum.

    Tutaj wiecej:

    http://e-prawnik.pl/prawo-autorskie/...rawa-autorskie

    Sebek

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259

  8. #18
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ja nie widziałem zdjęć ale jest jak Sebek mówi. Co prawda czasami przesadzacie :P np. zdarzyło się, że skasowaliście zdjęcie publikowane w sieci przez autora a jedyny błąd to brak bezpośredniego linku do źródła :) wolę jednak w takich przypadkach mieć zwróconą uwagę np na PW żebym dopisał właściwy link.
    Jeżeli chodzi o zdjęcia np. Z aukcji internetowej to takie zdjęcia posiadają prawa autorskie i bez zgody ich właściciela nie można ich zabrać i gdziekolwiek pokazywać... co innego jest gdy zdjęcia są publikowane na innych forach internetowych przez autora lub są na serwisach typu fotosik jako publiczne.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •