Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: ringi w e38

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL

    ringi w e38

    montowal ktos ringi do e38 (stara lampa przed liftem)? Chodzi mi o to czy lampa jest rozbieralna czy trzeba kombinowac

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Człowieku zadajesz pytania jak dziecko z piaskownicy -----------> [glow=red:cedfb70b56]Użyj Opcji SZUKAJ!!! To nie gryzie .........................[/glow:cedfb70b56]

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    to znowu ty ANATOL jakos cie nie polubilem. Przesledzilem troche twoich tematow i co niektore nie sa tez madre. Takze mam prosbe- nie odpowiadaj na moje zapytania i nic do mnie nie pisz prosze cie dzialasz na mnie jak plachta na byka. Bez urazy. A tak na marginesie szukajka cos mi nie dziala dzis tak jak wogole cala strona 7er. Nic do ciebie nie mam ale z regoly jak ktos o cos zapyta to twoja odpowiedz jest: UZYJ SZUKAJKI i nic wiecej. Pozdrawiam cie serdecznie mlody czlowieku

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez paulo79
    to znowu ty ANATOL jakos cie nie polubilem. Przesledzilem troche twoich tematow i co niektore nie sa tez madre. Takze mam prosbe- nie odpowiadaj na moje zapytania i nic do mnie nie pisz prosze cie dzialasz na mnie jak plachta na byka. Bez urazy. A tak na marginesie szukajka cos mi nie dziala dzis tak jak wogole cala strona 7er. Nic do ciebie nie mam ale z regoly jak ktos o cos zapyta to twoja odpowiedz jest: UZYJ SZUKAJKI i nic wiecej. Pozdrawiam cie serdecznie mlody czlowieku

    Byka to ty teraz wqrwiłeś :razz: :razz:
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    Byq nerwowy nie jest lekko sie tylko unosi. Zadalem proste pytanie na ktore mozna odpowiedziec jednym wyrazem a ANATOL ile sie musial napisac. Jeszcze raz- SZUKAJKA MNIE ZAWODZI DZIS WYBACZCIE. Jestesmy jedna wielka rodzina i wszyscy sa bracmi heh

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez paulo79
    to znowu ty ANATOL jakos cie nie polubilem. Przesledzilem troche twoich tematow i co niektore nie sa tez madre. Takze mam prosbe- nie odpowiadaj na moje zapytania i nic do mnie nie pisz prosze cie dzialasz na mnie jak plachta na byka. Bez urazy. A tak na marginesie szukajka cos mi nie dziala dzis tak jak wogole cala strona 7er. Nic do ciebie nie mam ale z regoly jak ktos o cos zapyta to twoja odpowiedz jest: UZYJ SZUKAJKI i nic wiecej. Pozdrawiam cie serdecznie mlody czlowieku
    Raczej : ZAPRASZAM DO DZIAŁU PRZEDSTAW SIĘ ---------> ;D ;D ;D ;D

    Nikt nie jest doskonały ;D .Wszyscy by chieli być dyrektorami ,a sprzątać nie ma komu .....
    Pamiętaj jest taka słynna "przypowieść biblijna" ---- "Wszyscy żygali ,tylko Pan Inżynier wymiotował "... Pamiętaj ja tu tylko sprzątam ...... ;D ;D ;D ;D ;D

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    Człowieku
    Antol po prostu pisze to co inni myślą
    zakładasz 100 tematów zamiast założyć jeden w którym opiszesz wszystkie swoje pytania i wątpliwości
    a poza tym to było wałkowane tysiące razy więc:
    UŻYJ OPCJI SZUKAJ!!!
    a jak nie działa bo jakiś bałwan bawił się naszą stroną (chyb niektórzy to zauważyli) to spróbuj następnego dnia albo dwie godziny później bo sprawa zakładania ringów nie jest nie cierpiąca zwłoki!!!
    a takie spamowanie działów przeszkadza w wyszukiwaniu tematów ludzi którzy naprawdę mają problem!!!
    w 100% popieram Antola
    pozdr.
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  8. #8
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez paulo79
    . Zadalem proste pytanie na ktore mozna odpowiedziec jednym wyrazem
    TAK ;D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  9. #9
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    przedstawialem sie juz dawno byq. Nie jestem ani dyrektorem ani doktorem ani inzynierem a nawet nie magistrem co wiecej nawet nie sprzatam. Jestem prostym chlopem bezrobotnym i zadalem proste pytanie.Ale widze temacik nam sie rozkrecil a zapytalem o glupie ringi

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Jesli temat byl walkowany to karzdy z nas ci tak odpowie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •