Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: spalanie 3.0 V8

  1. #11
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    to fajnie masz bo u mnie sie zacielo na 18 litrach i stoi cholera i niewiem gdzie szukac przyczyny

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    170
    BMW
    750iL individual 97r.
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez paulo79
    to fajnie masz bo u mnie sie zacielo na 18 litrach i stoi
    na pocieszenie powiem ci że mi ostatnio w zakorkowanym mieście pokazało 26,8 litra :D :P
    żonka myślala że to średnia prędkości :what:
    kocham moja bunie

  3. #13
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    No własnie! To nie matiz :hah: Jesli ktos kupując 7er mysłi ze spali ok dychy to znaczy, ze nie wie co kupuje. Ja filantropem nie jestem, ale nie rozpaczam, gdy mi troche wiecej spali. Zapominam o tym gdy jade moja siedem ;D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #14
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    A moja zawsze spali tyle ile jej wleję, a skubana lubi to paliwko :hah: :what: :hihi:
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    170
    BMW
    750iL individual 97r.
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    gdy mi troche wiecej spali. Zapominam o tym gdy jade moja siedem ;D
    święte słowa
    jak teść zobaczył odczyt mojego komputera to mu jakoś się dziwnie zrobiło popatrzał i nie skomentował chyba uważa że mam coś nie tak w głowie lub silniku ale nie chciał mnie dobijać heheh :D ostatnio martwił sie że mu nowa honda 10 litrów spaliła oj biedactwo, i taki człowiek nie godzien być w posiadaniu 7er

  6. #16
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    koledzy niewiem czy mnie dobrze zrozumieliscie- ja nie narzekam na to ze duzo pali lecz chcialem porownac jak wam pala auta bo porownujac z A8 ktora mialem 4.2 w benzynie a pozniej 3.7 w gazie to bmw pobija rekordy mniejszym motorem. Dla mnie to ona moze palic nawet 30 jesli wszystkim wam tak spalaja ale jesli wam pala 13-14 w trasie a moja 18 i nizej nie zajdzie to mam prawo sie czepiac.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    To i ja sie wepne,na trasie jak jechałem do Irlandii max. mi paliła 11 prekosc 140 km/h,w miescie róznie ale nie ma co sie dziwic

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Olo
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    211
    BMW
    było e38 v8, e32 V8 obecnie e65 730d, e39 530i Indywidual
    Skąd
    Kraków
    no to wychodzi ze moja 3.0 V8 jest najbardziej zarloczna ;( w miescie (zakorkowanym, na krotkich odcinkach) pali okolo 24 litrow (po regulacji-przed dochodzilo do 30) a na trasie okolo 120 jakies 11 moze 12 i to nie wskazania komputera tylko liczydlo na pelnej butli, takie pytanie w czym moze byc problem z ta jazda po miescie bo znajomym po Krakowie co jezdza to 750 pala mniej wiecej tyle samo albo mniej? Bylem juz u nie jednego "szpeca" od gazu i ustawiali i w sumie caly czas tak jest (ostatni ustawil mape gazu -nie wiem czy tak sie to nazywa ale identycznie jak benzyny i w sumie i tak pali sporo a w porownaniu do benzyny to jest zamulona :( ) zna sie ktos moze na gazie? jaki moze byc powod tego?

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Ja podałem na benzynie(gazu nie mam, raczej nie jestem jego zolennikiem)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •