Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Cała prawda o mercedeseie w220

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Gowno prawda, w ten sposob jak to zostalo opisane to w takim swietle mozna przedstawic E65 i E38 albo nawet jeszcze gorszym.Airmatic to trwale zawieszenie i jesli sie serwisuje to nie ma zadnego problemu, a te zdjecia na ktorych byla skorodowana podloga to sadze, ze to pojedynczy przypadek.Na te samochody narzekaja jedynie ludzie, ktorzy staraja sie naprawic to auto metodami jakimi naprawiali swoje duze fiaty.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Heh,siedziałeś chociaż raz w w220 :)?
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Nie tylko siedzialem, mialem rowniez przyjemnosc podrozy tym autem.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE
    impex mylisz się, chciałem zakupić taką S klase przed e38. Niestety wszystkie z rdzą, nawet na dachu , zawieszenie w niektórych pracowało jak w autobusach do tego skrzynie które trzeba remontować co około 60 tysięcy km... jednym słowem to nie mercedes.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Ja swoją opinie opieram na slowach wlasciciela tego samochodu (tym, ktorym jechalem wlasciciel posiadal od nowosci)- nie wypowiadal sie na temat usterek.Jedynie rzeczy typowo serwisowe.Wiem, ze w internecie jest mnostwo negatywnych ocen tego auta, ale wiekszosc sie bierze glownie z tego, ze jezdza tym ludzie ktorych na to nie stac.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Przestańcie, trafi się kilka wadliwych sztuk i już wielki płacz. Tak samo wszyscy dookoła odradzali mi Phaetona, że wadliwy, że nie dopracowany itd, i co i nic? Mamvgo pół roku i nie zepsuło się nic. A jeżdżę sporo. Jak trafi mi się ładna Eska po lifcie, to zamienię może phaetona.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne

    Post

    Niestety samochód był by nie do zdarcia gdyby miał lepszą blache pewnie to jest celowe.Merc po w123 pokapował się że nalezy dać słabszą doi w124 ale i tam byłą ona za mocna choć już w124 lubi przerdzewieć kolejne mody to w210 bardzo fajny samochód niestety z jeszcze słabszą blachą i tym razem skrzynią automatyczną której serwis jest utrudniony dzięki brakowi korka spustowego oleju, dalej w220 występujący tylko w automacie i z padającym sterownikiem aby już potencjalnego właściciela zniechęcić do naprawy i najlepiej żeby wymienił na nowego merca. Fajne samochody ale mają za dużo wad, E32 i E38 z klasyków to najlepsze auta luksusowe mają wszystko osiągi wygląd i wykończenie i trwałość żadna konkurencja nie może sie równać.
    Są Jagi Audi i inne rzeczy ale w każdym brakuje tego czegoś aby było idealnie przynajmniej jak dla mnie, Panteon? Dla mnie to spoko auto.

  9. #9
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    A ja powiem tak :


    w każdej plotce jest ziarno prawdy,ale demonizować nie ma co, bo nie każde auto z danego gatunku,modelu musi być wadliwe,
    nie każde zeżre rdza i nie z każdego schodzi plastik,farba i nie każde było popowodziowe,po gradobiciu i nie na każde nasrał gołąb czy inna skrzydlata istota .

    Tak naprawdę, w takich tematach powinni wypowiadać się ludzie co maja takie auta od x lat i znają ich bolączki czy minusy i oczywiście plusy - wtedy jest to miarodajne i realne,
    a nie ktoś kto przejechał (jako pasażer) 300 km po autostradzie co zajęło nie wiem 4 godz i wypowiada oceny o danym aucie - to nie do Ciebie impex - pisze ogólnie ,

    albo ludzie co w życiu nawet nie siedzieli w danym modelu ( najlepszy przykład hejterów naszych rodzimych, z naszego forum ) co nadają na e65 a w życiu go nie mieli,

    tylko widzieli z daleka nie wiem na zlocie, na plakacie itd ale najwięcej maja do powiedzenia, albo Ci co kupili szmelc i nadają teraz jak to się psuje i jaki to nie udany egzemplarz hehehe.

    Natomiast jest to taka nasza polska specyfika że POLAK ZNA SIĘ NA WSZYSTKIM, a wiadomo że jak na wszystkim, to tak na prawdę na niczym i to jest kwintesencja tego typu ocen.
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Masz racje Adasio, ale siedzac w aucie moge cos powiedziec na temat wygody, wykonczenia itd.Wiadomo, nie wiem jak naprawde sie tym autem jezdzi prowadzac je, nie wiem jak w rzeczywistosci wyglada codzienna eksploatacja-wiem jedno:Niemozliwe jest to, ze Mercedes wypuscil takiego bubla jak tutaj koledzy opisuja po tak cudownym aucie jak W140 ( o tym akurat moge duzo powiedziec, mielismy takie cos 4 lata).

Podobne wątki

  1. Cała prawda o forach ;)
    Przez prezE32s w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-04-2013, 21:12
  2. Cała prawda o dawcach LWG!
    Przez e32mały w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-01-2013, 16:57
  3. Elektrozawory ciepła- cała prawda?
    Przez coboss w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 16-04-2010, 09:46
  4. Pytanie o M-B W220
    Przez MastaKleszcz w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23-04-2009, 20:28
  5. cała prawda o kondomach
    Przez tristeza w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-04-2008, 20:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •