Nie sprzedawaj go !!!!!!!!!!
Szkoda!!!!!!!!!!!!!
Później nie znajdziesz w takim stanie :] i będziesz żałował :P
Nie sprzedawaj go !!!!!!!!!!
Szkoda!!!!!!!!!!!!!
Później nie znajdziesz w takim stanie :] i będziesz żałował :P
Only E38