Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: świstty i gwizdy w kabinie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar przemuss1
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    98
    BMW
    BMW E38 740i m60
    Skąd
    zambrów/warszawa

    Post świstty i gwizdy w kabinie

    Witajcie.

    Mam kolejne pytanie, a mianowicie czy ktos z was spotkał się z tym problemem. POdczas jazdy już nawet około 50 km/h jest gwizd w kabinie, slychac jak powietrze swista z przodu i z boku przed szyba, Szybe wklejalem na nowo i nic, zakleilem tasma uszczelki przedniej szyby, nic. skladalem nawet lusterka i demontowalem wycieraczki i szumi jak cholera jakby otwarta szyby albo, jakbym mial na masce przymocowana jakas blache postawiona w pion i skierowana w kierunku jazdy, no nie da sie normalnie jechac a juz nie mowie o wiekszych predkosciach z tego co zauwazylem to lekko mam pekniete prawe nadkole przednie, tam moze byc pies pogrzebany ?

    Prosze o odpowiedz bo podróżowanie seria 7 z takimi szumami nie jest przyjemną co innego do jazdy trabantem to wiadomo :P

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    uszczelki drzwi sprawdzałeś? sam wymieniałem przednią szybę, zostawiłem stare ramki i też szumi, ale nie aż tak jak to opisujesz i w okolicach 100km/h nie wiem czy czasem ponowne wklejenie szyby i wymiana ramek na nowe nie załatwi tematu.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar przemuss1
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    98
    BMW
    BMW E38 740i m60
    Skąd
    zambrów/warszawa
    uszczelek drzwi nie sprawdzałem kolego. Co do wymiany szyby robiłem to w zakładzie coś tam wycinali , klej na szybe dawali ale nic innego chyba na stare ramki, sam nie wiem dokładnie chodzi Ci o te listwy wciskane po boku szyby ? No ale dokladnie już u mnie przy prędkościach 50-60 slychac a 100 to już zupełnie głośno że nie wiem co...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    317
    BMW
    E36 323i, E38 735i
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Cześć, a zobacz sobie czy masz wszystkie cztery gumy pod które podstawia się podnośnik (te w progach).

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno

    luknij na te uszczelki czy ładnie ci wszędzie dolegają pzdr
    ps. to chodzi o e32 czy e38 (w podpisie masz e32 a temat jest w seri e38)
    Ostatnio edytowane przez kal!ber ; 03-12-2013 o 10:17

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar przemuss1
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    98
    BMW
    BMW E38 740i m60
    Skąd
    zambrów/warszawa
    nie mam jednej gumy ze strony kierowcy, postaram sie zalatwic taka gume albo jakos inaczej zaślepie ten otwór, mowisz ze to mozy byc winowajca?

    jesi chodzi o uszczelki drzwi wszystkie sprawdzalem i jest okey, wszytsko ladnie jest dopasowane.Chodzi o temat e38, musze zaktualizować swoje dane ;)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    113
    BMW
    e38 740 4.4 m62
    Skąd
    bialystok
    a ja mysle ze masz problem z wlotem powietrza http://www.realoem.com/bmw/showparts...&fg=35&lang=pl swiszczy przez te uszczelki nr 5 i 6 bo tylko z tad moze wlatywac powietrze z zewnatrz skoro szyba i uszczelki sa ok zaklej folia wlot powietrza na masce i jak chociaz troche ucichnie to uszczelki do wymiany

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar przemuss1
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    98
    BMW
    BMW E38 740i m60
    Skąd
    zambrów/warszawa
    kolego tez nad tym myslalem bo te wloty, ogolnie widze jak zamyka sie maske to sa takie dwie wypustki ktore wchodza podczas domykania klapy i automatycznie to otwieraja,( troche uchyla sie) mialem pomysl zeby to wylamac ale widac to jest fabryczne wiec po cos to jest i musi to otwierac, wiec nie wiem jutro sprobuje z patentem zaklejenie przedniego wlotu powietrza , a jesli chodzi o uszczelki to które do wymiany?

    dołączam zdjęcie tego wlotu powietrza i zaznaczyłem strzałka czerwoną o co mi chodzi czy to tak ma byc

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wlot1.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	87.6 KB
ID:	6527
    Ostatnio edytowane przez przemuss1 ; 04-12-2013 o 19:44

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    317
    BMW
    E36 323i, E38 735i
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Jak nie masz tej gumy w progu to zatkaj czymś najpierw tą dziurę zanim zaczniesz szukać kolejnych miejsc - masz potencjalnego winowajcę więc go wyeliminuj. U mnie brakowało tej gumy i od 60 km/h nie dało się autem jechać...

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar przemuss1
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    98
    BMW
    BMW E38 740i m60
    Skąd
    zambrów/warszawa
    okej jutro zapcham ta szpare i zobacze co bedzie , wyrzej podrzucilem post i zdjęcie, o to chodziło Ci? bo to u mnie jakos widze troche wygięte jest i cały czas te wloty śa uchylone, tak powinno byc?

Podobne wątki

  1. [wnętrze] [e38] pisk w kabinie po przekroczeniu 180km/h
    Przez grim w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-12-2013, 15:58
  2. [wnętrze] [E38]Dziwne dzwieki w kabinie (przy pedałach)
    Przez MatiMan w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-08-2012, 00:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •